Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 12 napja késik a menszesze...

Már 12 napja késik a menszeszem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
11dikén kelet volna megjönnie és 9 dikén voltuk együtt és el szakadt a gumi. Semmi tünetem sincs egyszer volt egy olyan görcsöm amikor azt hittem hogy na most meg jön ez volt 20 dikán szobaton de azota semmi meg elég sokszor kel pislnem meg néha feszül a hasam de az is vasárnap otta el mult.Kicsit fel is fáztam mert néha feszitö fájdalamt érzek a hasmba kb vesémnél emiat késhet amugy a bartom nem ment el benem :( 16 éves vagyok és nagyon félek hogy terhes lettem midig figyeltünk a védekezésre és most törtétn ilyen eset elöször.

2014. dec. 23. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember, csinálj tesztet! Ne legyél ilyen suta!
2014. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz. De miért nem csinálsz egy tesztet?????
2014. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két nappal a mensi előtt kisebb az esélye a teherbeesésnek, de nem kizárt. Így a legbiztosabb ha csinálsz egy tesztet.
2014. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz. De sok minden más is.
2014. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudtad hogy kiszakadt a gumi, miért nem vettél esemény utánit ?? Mert ciki? Az biztos jobb lesz ha teherbe estél. Sztem minél hamarabb csinálj tesztet !!
2014. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, sírhatnékom van az ilyen kérdésektől.
2014. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!