Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti genetikai ultrahang...

12. heti genetikai ultrahang Istenhegyi és Mátyásföldi Klinikán?

Figyelt kérdés
Árakat tudtok irni? Képet, dvd-t adnak vagy azt külön kell kérni? A babamozi külön mit jelent, az kell hogy adjanak képeket vagy az benne van az árban? Kombinált tesztet szeretnék.
2014. dec. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindkét fiammal a 12. héten az Istenhegyin voltam, Hajdú doktornőnél (33 és 38 évesen).

Az ország egyik legjobb diagnosztája, benne bíztam.

Kombinált teszttel együtt volt asszem 28.000 Ft, de nekem abszolút megérte.

Részletes leírást kaptunk, DVD-t meg 2-3 fotót. Ilyenkor a mozinak még nincs sok értelme, a fotón is alig kivehető ez-az.

2014. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9.-én megyek az istenhegyibe kombitesztre. 33ezer de még nem tudom mit kapok cserébe. majd megírom.
2014. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom majd a beszámolót:)
2014. dec. 24. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
3uh-os fotót 1 db 4d fotót egy közel 18 perces dvdt ami az egész vizsgálat rajta van. 10:20 ra volt időpontom fél 10kor már ott voltunk le is vették a vérem 9:45 kor (állítólag 1,5 óra után megkapom az eredményt) nos 10:20 helyett 11:30 kor jutottam be uhra. dél volt mire kijöttünk fél óra várakozás után megkérdeztem a recepcióst hogy ugyan meddig kell még a leletek konzultálására. volt valami kavarodás de miután szóltam rögtön behívtak. 1 baj volt hogy 8 órakkor reggeliztem és fél1-ig nem bírtam szarul lettem és összehánytam magam. nem gondoltam volna ha 10:20ra van időpontom fél1kor jövök ki beraktam 1 banánt de az ennyi időre nem volt elég. a tanulság annyi hogy szendvics+ víz kötelező hogy magammal vigyek ha valahova megyünk. de egyébként meg voltam elégedve.
2015. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!