Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahang után 19...

12 hetes ultrahang után 19 hetesen van a legközelebbi vizsgálat. Addig rá se néznek a babaára hogy minden rendben van-e. Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Más is volt így?
2014. dec. 14. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol így van, 4-5 UH van kötelezően, bőven elég. Miért kéne állandóan piszkálni? Más országban ennyi sincs.


Ha annyira bajod van vele menj magánorvoshoz az majd ránéz, már is így csinálja aki nem bír nyugton lenni azt elmegy hetente vagy akárhányszor.

2014. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez igy van. En máshol csinaltatom a kötelezőket (Istenhegyin) es emellett van fogadott dokim. Ezért a fogadott dokim behívott egy vizsgálatra a kettő között de amúgy nem szoktak.
2014. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (Szegeden) van központi terhesgondozás is, ott is rájuk néznek UH-val, plusz én havonta megyek a saját a dokimhoz magánba. Nem tudom, hogy aki csak SZTK-ba jár berendelik-e a szűrések között, de szerintem nem. Amiket írsz, a kötelező szűrések. Ha panaszod van, persze megnéznek azonnal.
2014. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.

Ha annyira aggódsz (mert gondolom emiatt vagy ideges), akkor menj magándokihoz.

2014. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Én is mentem viszont magándokihoz, ha rá akartam nézni a babára. A 20. hét után, ha minden nap érzed a mozgását, már könnyebb lesz kivárni az ultrahangokat. Addig kitartást! 11 hónapos kisfiú anyukája.
2014. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem levokhoz. 12,18,30,36.héten vannak uh-k. En fogadtam dokit ugyhogy nekem 4hetente nezte es merte a fejlodest. Mikor kezdtem ugy gondolni, hogy felesleges a problemamentes terhesseghez fogadott doki es az az utolso latogatasom nala, felfedezte a 33.heten, hogy minimalis a magzatvizem, ezert hetente ellenorizte dijmentesen. 36.hetre helyreallt a viz, de addig para volt, hogy inditani kell-e vagy nem szoval jol jott a doki es a magyarazatai. :)

38hkm

2014. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!