Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, ma...

15 hetes terhes vagyok, ma elkezdett fájni és nyilalni mind a 2 petefészkem. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy elvetélek, mert az első 12 hétben többször véreztem. A dokim szerint már a nehezén túl vagyok, de ez engem nem nyugtat meg!A fájás nagy baj?

Köszönöm a válaszokat


2007. okt. 28. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A fájdalom és a kétoldali nyilalás természetes ilyenkor, ha csak percekig tart, mivel nő a méhed, de ha naponta többször előfordul és nem múlik a fájdalom, akkor mindenképpen orvoshoz kell menjél.
2007. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a petefészked nyillal? Nekem is fájt a hasam, a petefészek tájékán, de nem az volt. Valószínüleg csak megnyúltak a méhfüggesztő szalagok, ez is hatalmas fájdalommal tud járni, és egy hétig nem aludtam...Azért jó, ha az orvos figyelemmel kísér ilyenkor. Szedjél sok magnéziumot, kálciumot és rengeteg pihenés, sőt!!Fekvés!!
2007. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!