Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakorlott kismamik, árt a...

Gyakorlott kismamik, árt a babának, ha sokat hajolgatok és gyaloglok? Melo miatt, napvégére elfaradok nagyon.17 hkm

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Szia! Elosszor is gratulalok. En most vagyok 12 hetes, ez lesz a harmadik csaszarmetszesem. Az elso terhessegemnel rettentoen elhagytam magam, szinte csak fekudtem, meg is ereztem a dogot.... Ejszaka fent kukorekoltam, nem faradtam el. A masodiknal, sokkal jobb volt, vegig porogtem, csinaltam a dolgomat, rengeteget gyalogoltam es meg a kiirt idopont elott elott ket nappal bicikliztem 3 kmert es atrendeztem a lakast... ( a ferjem persze rettento merges volt :) ) Most a harmadik terhessegemnel sem szeretnem elhagyni magamat, a gyerekekkel minden nap megyunk setalni az erdobe a 4 kutyankkal minimum 3km-t. Sokkal jobb igy, elfaradok en is , hajolgatok a ket gyerkoc mellett, de szerintem egyaltalan nem artasz vele a picinek :)
2014. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemhiszem. illetve ez függ attól,hogy zárt-e a méhszájad,és egészséges-e a terhesség.

én egész terhesség alatt "pörögtem"

Mai napig tudok mindent csinálni,mint eddig

40+1hkm

2014. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen amit az utolso ir azt tenyleg fontos: "ez függ attól,hogy zárt-e a méhszájad,és egészséges-e a terhesség. "
2014. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!