Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok es...

Timeaoszvald kérdése:

27 hetes kismama vagyok es napok óta küzdök derékfájással mar vettem szoptatos parnat, nem segit, mind a 3 oldalamon nagyon de nagyon faj a derekam, ez kibirhatatlan?

Figyelt kérdés
Terhesseg, derekfajas ,alvas
2014. dec. 27. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

mi a kérdés? menj el orvoshoz és tornázz.

ha 3 oldalad van, akkor amúgy se csoda ha fáj :D:D:D

2014. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uszas heti 3x sokat segit ill otthon kizarolag tornalabdan ulj.

Ne pihenj ne fekudj legy aktiv figyelj milyen cipot hordasz tornassz.

2014. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló problémákkal küzdök, bár én 37 hetes vagyok. Eddig nem fájt semmim, nem is értettem, hogy másoknak miért vannak hasonló problémái. Mára megértettem mi is az a derékfájás. Reggel óta szüntelenül fáj. 2-re megyek ctg-re, kíváncsi vagyok mit mond az orvos. Szerintem pihenj le, lehet, hogy Neked segít.
2014. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak annyit mondok hogy lesz ennél rosszabb is :D ahogy nő a baba... Én kifejezetten utaltam a kismamapàrnàt, csak a jobb oldalon tudtam aludni , ugy hogy kb 15 percenként 2-3 percre a határra feküdtem. Igy nem görcsölt a derekam. Semmi sem segített ezen, még a masszírozàs sem ...
2014. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*hàtamra
2014. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En rozmaring forte kremmel kentem 1 honapig,az orvos megengedte. Konkretan menni sem birtam,minden este sirva fekudtem le. Azert fajt,mert farfekveses volt. Mikor megfordult,egyik percrol a masikra elmult a fajdalom. Ja,es kosmodisk is volt a derekamon,az is enyhitettba fajdalmon.
2014. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, a 29-33 hetek kozott fajt. Most 36+3 vagyok.
2014. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ajjj miert nem 3 oldalra tudunk fordulni amikor ezt irtam arra gondoltam hogy jobbra balra es a hátamon,jesszus!!!
2014. dec. 28. 11:55
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a többieknek a segitseget
2014. dec. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!