Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszer a kisajkakon, lehetseges?

Visszer a kisajkakon, lehetseges?

Figyelt kérdés
A kisajkak egyik feleben mintha egy nagy er meglenne duzzadva ugy nez ki, es elegge faj is. Nektek volt ilyen terhesseg alatt? Vagy valami mas lehet? 39 hkm

2014. dec. 27. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges. Nekem szüléskor jött ki és kB 3 hónapig nagyon fájt. Ha 10 percnél hosszabb ideig sétáltam, akkor jól be is durrant.
2014. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyajkamon volt jobb oldalon. Szinte az egész terhességet végigkísérte. Nekem is fájt, ha sokat álltam. Hüvelyi úton szültem, emiatt nem kell a császár. A szülés utáni 4-5 napon múlt el. Azóta sem érzem.
2014. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges :(

A 32. héten kezdett el nagyon fájni, alig bírtam menni, ülni. Fekvés és felpolcolt lábak kicsit enyhítették a fájdalmat. Doki írt fel DETRALEX tablettát, az kicsit segített. Szülés után szerencsére szépen visszahúzódott. A combomon lévő megmaradt, de már nem fáj :)

Kitartás, neked sincs már sok hátra :)

2014. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!