Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután kiderült, hogy terhesek...

Miután kiderült, hogy terhesek vagytok, mennyi idő után szeretkeztetek először?

Figyelt kérdés

Kívántátok, jól esett? Kort írjatok légyszíves!

Köszönöm!



2014. dec. 27. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Aznap. Igen, jó volt. Nem változott semmi sem ettől a ténytől. Egész várandósság alatt rendszeresen együtt voltunk, a középső harmadban sűrűbben, mint előtte bármikor.
2014. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Az elsőnél elejétől a kezdve a végéig csináltuk, amikor épp kívántuk és nem fájt nekem. Most a másodiknál ritkán nekem nem esik jól mindig. 13 hetes vagyok most.

21L;29F

2014. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia mi sajna nem tudunk pedig annyira kívánnám, az első 12 hétben az orvos nem javasolta mert nehogy baj legyen akkor még könnyen lehet,aztán a 12 hetes uh látták hogy a méhszájat éri a lepény és most már tiltva is vagyunk. :(
2014. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor pozitív lett a teszt, akkor megvártuk az első vizsgálatot, hogy minden rendben van-e. Utána már csináltuk rendszeresen. Az orvos soha nem tiltott tőle, a férjem minden vizsgálat végén rákérdezett, így csináltuk végig, amikor kívántam. Ez mikor több, mikor kevesebb volt. Csak akkor csináltuk, ha jól esett, de ez nem terhesség esetén is így van nálunk. A Én 23, férjem 25 éves volt ekkor.
2014. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. 1 év múlva. Jól esett. Akkor 32 évesek voltunk.
2014. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azota még nem szexeltunk. 13 honapja...
2014. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
én végig szexeltem a terhességeim alatt még szülés előtt 2 nappal is és szülés után 8 nappal is. nem tilthatja ezt meg senki.
2014. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 10 hetesen bevéreztem méhszájon fekvő lepény miatt,de előtte még kb 2x voltunk együtt és nagyon jól esett.

Aztán eltíltottak.

Mióta jó helyre kerűlt a lepény 18. hét körűl,azóta 3x voltunk együtt.

Nem olyan már,mert féltjük a babát és nem lehet intenzíven csinálni sem.

Már vagy 3 hete nem volt,bár kívánjuk egymást,de nem érdemes bele kezdeni,mert mikor már jó lenne le kell állni nehogy baj legyen :)

Nemtudom meddig bírjuk ki,de ugyis csak szülés után lesz az igazi.

Én 25 éves vagyok,a párom 28 éves.

2015. jan. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

27 évesen lettem terhes, 4. héten pozitív teszt mellett véreztem, ezért orvoshoz mentem. Azonnal veszélyeztetett lettem és végig az voltam. 41. héten szültem. Aztán kivártuk a 6 hetet, de az orvosi vizsgálat annyira fájt, (egyébként is sok gond volt a szülés alatt, még utána műteni kellett, mert voltak bajok), hogy nem szeretkeztünk még a 6 hét után 1 hónapig. Addigra úgy éreztem, hogy nem fáj és nagyon óvatosan nekifogtunk. Mára már minden ok azon a téren és gyakrabban vagyunk együtt, mint bármikor előtte. Most 28 éves vagyok, 5 hónapja szültem.

2015. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aznap! Jól esett, azóta is gyakran vagyunk együtt, most vagyok 37 hetes terhes!

Nem értem azokat, akiknél nincs semmi probléma, mégsem merik bevállalni a szexet terhesség alatt! Nem szabad ennyire túlaggódni, a pici jól kibélelt burokban van, nem lesz semmi baja, ha óvatosan csináljátok!

Természetesen ha bármi baj van, az orvos tiltja, akkor nem szabad! De ha minden ok, miért ne?!

2015. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!