Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy megmondták a babanemét a várandósság alatt, bevásárol az adott nemnek megfelelően ruhákat és egy későbbi uh vagy esetleg a 4D alkalmával kiderült hogy mégis más nemű lesz a gyerkőc? Mit tettél ezután?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell elkapkodni semmit. Bár ha nekem virágos ruhát adnának és kisfiú babám születne, simán ráadnám. Pár hónapos korig teljesen mindegy a szín és a minta is. Szoknyát nem adnék kisfiúra, ennyi.
2014. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek végig lányt mondtak. Aztán a 36. héten már fiúnak látták és az is lett. Szegény jól bevásárolt, de szerencsére unisex dolgokat főleg.
2014. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 25 hetes vagyok. Két hete az uh-n azt mondta a doki hogy fiúnak látja. Valahogy az elejétől én lánynak érzem (tisztában vagyok hogy erre nem lehet alapozni), és most ahogy nézem a kis ruhákat azon gondolkodom, hogy mi van ha mégis kislány. 21-én megyünk 4Dre, akkor remélem bebizonyosodik minden. :)
2014. okt. 30. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Bátyámék kisfiát 9 hónapig nézték lánynak, eléggé rejtegette magát, aztán megszületett, és lám...

Tesóméknak szerencséjük volt, mert tele voltak kék és sárga ruhákkal, babahordozójuk barna, babakocsijuk meg piros volt, úgyhogy nem volt nagyon nagy gond. De azért mindenki nagyon meglepődött.

2014. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14. héttől a 8. hónapig minden uh-n kisfiút mondtak. 37 hetesen veseuh-ra mentem, ott mondta a doktornő, hogy szép kis kerek arca van máris ennek a kislánynak. Mondtam, ő kisfiú! Odafordította a monitort, nézzem meg, ő kislány! És tényleg kislány lett. Lett egy halom kék-zöld-autós ruhája is, ezeket simán ráadtam. Amúgy én is végig kislányt "éreztem", de gondoltam az orvos csak "jobban tudja", látja.
2014. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első babámat végig fiúnak mondtàk,én elővigyázatosságból mégis nagyrészt unisex ruhákat vettem.Fiú is lett.

Most a 2. babánkat várom még nem tudjuk mi lesz,de mindegy is az elsò pár hónapra van unisex rucink utána majd vásárolunk.

Egyébként sem szeretjük ha egy kislány csupa pinkbe,egy kisfiú csupa kékbe van öltöztetve...

2014. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem a közvetlen szomszédom járt úgy, hogy végig fiút mondtak és igen csak meglepetésként érte őket, mikor kislányuk született. :)

Hát, majd 21-én okosabb leszek! Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 31. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!