Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart ez a rózsaszínes...

Meddig tart ez a rózsaszínes folyás? (Nem progihiány. )

Figyelt kérdés

13 napja kezdődött. Nem vér, hanem drappos folyás. Van úgy, hogy napokig nincs folyásom, vagy csak minimális, olyankor nem látszik.


Voltam orvosnál, aki elmondta, hogy a korai hetekben előfordul sok kismamánál, hogy ahogy a placenta nő, és belekapaszkodik a méhfalba, úgy hajszáleres vérzések jönnek létre, ami kicsit megfesti a folyást. (Az uh-n minden rendben volt, az elmúlt 13 napban 3-szor is voltam.)


De akkor is idegesít, mert az első terhességemnél nem volt ilyen.

Vannak tapasztalatok, hogy meddig tart?


2014. dec. 27. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem az első hetekben volt rózsaszínes folyás, az orvos azt mondta ez lehet gombától is. csinált tenyésztést, candida volt, kaptam kúpot, és azonnal elmúlt!
2014. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de nekem nem gombám van, hanem a fent említett hajszáleres vérzés a méhfalon.
2014. dec. 27. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is valami ilyesmi lehetett, 4-8. hét között volt. Most már majdnem két hete semmi!
2014. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Akkor ezek szerint hetekig is eltarthat.


(Azért szerettem volna tudni, mert mellette böknöm kell a vérhígítót, és azt hittem, hogy attól tart már 2 hete.)

2014. dec. 27. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy ez lemaradt:

6+4 hetes vagyok és 4+5 hetesen kezdődött.

2014. dec. 27. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Én aspirin protectet kaptam mellé, az is egyfajta vérhigító. Plusz az előzmények miatt utrogestant is szedek.
2014. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon hasonló a szitu, mert én is vérhígítót szúrok (clexane), ls Progestan-t hormonpótlásként (bár rendben van a progim, de volt már egy koraszülésem és egy missed ab.-om nemrég, így biztos, ami biztos alapon kell szednem.)


De vérhígító mellett sokkal lassabban gyógyulnak a vérzések. -.-

2014. dec. 28. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg, hasonló dolog lehet nekünk.


Nálam kifejezetten hematóma nem látszott, csak egy csík 8+4-nél, ami már nem okozhat gondot a dokim szerint, és valóban, nem is volt semmi. Nálam 2-3 naponta fordult elő 1-1 folt, és ugyanígy ahogy neked valahogy a 4. hét környékén kezdődött.


Kitartás!! Én is stresszeltem magam, pedig sokadik terhesség, 3. baba, de most már kezdek megnyugodni, minden rendben van. :)

2014. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem is harmadik terhességem, de még nincs élő babám.


Köszönöm a sok segítséget! :)

Jó egészséget, vigyázz magatokra!!!

2014. dec. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!