Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 8. hetét elhagytam...

Terhesség 8. hetét elhagytam már. Néha a hüv. Foly. Fehéres-sárgás, darabos, olyankor nem is folyik. Ez normális még?

Figyelt kérdés
Mondjuk terhesség előtt is volt már ilyen, pl.fél idő környékén,stb. A nőgyogyim nem talált semmit, pedig elősre megijedtem, hogy gomba, vagy candida...de tesztet is csináltam rá, semmi!Kenet is tökéletes lett,nem mutatott semmit, ez májusban volt.De mégis aggaszt, hogy nehogy vmi baja legyen a babának ?Hormonális oka lehet, vagy a hámsejtek leválása okozza ?Vki járt már így ?
2008. aug. 18. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de megnézetném mindenképp dokival! Terhességnek ez nem velejárója.
2008. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs rossz szaga, nem viszket akkor nincsn semmi gond. Nekem is hasonló volt eleinte, sőt néha most is. A dokim szerint ez normális.

2008. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs szaga, nem viszket...de tényleg megtévesztő, mert olyan, mintha gomba miatt lenne, de ezt már látta nekem a nőgyógyász, meg meséltem neki, és ő is azt mondta, hogy félidőben a hormon miatt a hámleválás is okozhatja..

ma reggel megijedtem, mert barnás enyhe rózsaszínes volt a folyásom, de 8.és fél hetes terhes vagyok !Mondjuk 20.-a körül járunk és utoljára ekkor volt meg a mensim juniusban.Lehet még megjegyzi a szervezet, és egy darabig még pár kis csepp barnázással jelzi, hogy ilyenkor kellene megjönnie ? Valaki járt már így ?Segítsetek !?Nincs semmi más panaszom, nem fáj, nem görcsöl, hőm 37 fok, melleim nagyok, fájnak, csak ez eléggé megijeszt, hogy mi lehet !

2008. aug. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!