Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz így túl későn az...

Nem lesz így túl későn az ultrahang? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szóval dec 19én megállapították,hogy 10hetes terhes vagyok.

menni szerettem volna a mult 7en a védőnőhöz viszont nem dolgoztak.és a héten sincsenek már hívtam őket telefonon de ugysem értem el senkit.

viszont nekem esedékes lenne a jövő7en a 12hetes ultrahang.

fogalmam sincs mit csináljak,már nagyon idegesit hogy lefogok maradni róla.


2014. dec. 30. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyi idős terhes vagyok, mint te. Nekem csak január 6-án lesz kiskönyvem, akkor tudunk a védőnővel találkozni leghamarabb az ünnepek miatt. 7-én lesz a 12. heti UH, szóval addigra pont meg lesz a kiskönyvem. De ha nem lesz meg addigra neked, akkor is menj el az UH-ra.
2014. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiskönyv nélkül is el lehet menni az Uh-ra. A kiskönyvben 4 orovosi és /vagy védőnői pecsét kell, hogy a támogatást megkapd. A 12. heti uh nélkül is tele lesz pecsételve, szóval szerintem emiatt ne aggódj!
2014. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. és a 3. terhességemnél is azt mondta az orvosom,hogy csak a 12.UH után menjek a védőnőhöz!Így is volt!Addig nem volt kiskönyvem!
2014. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.sikerült még elérni a kórházat viszont már csak 9-ére tudtak adni leghamarabb időpontot.pont aznap kezdem a 13hetet.mondtam próbáljon már hamarabb adni de nem tudott adni sajnos azt mondta 12-14hét között kell menni.hát nemis tudom...
2014. dec. 30. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugi az sem tragédia ha lemaradsz róla ....

teljesen jó ha csak a 13 elején mész el

pecséted lesz elég ....

2014. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a nőgyógyász, hogy elég a 12. héten mennem először védőnőhöz. Mikor először mentem, már megvolt az UH, vittem az eredményt. :) Azóta megvolt már a következő UH-m is a klinikán, elkérték ugyan a kiskönyvet, de semmit nem pecsételtek bele, A4-es leletet kaptam. Nekem abba csak a védőnő és a központi gondozó pecsétel, se a női klinika, se a nődokim nem.


Egyébként valóban, 11-13 között kell elvégezni, a 13. hét simán jó még!

2014. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!