Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödő terhességi teszt...

Nem erősödő terhességi teszt ugye nem jelent jót?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 4+6 napos terhes. 24.- kén lett egy egyértelmű pozitiv tesztem, 26 picit erősebb és ma pont ugyan olyan, mint 26.kán. Sajnos tüneteim egyáltalán nincsenek és nem is voltak, max egy pici hasszúrka és derékfàjàs. Dokihoz jövőhét pénteken van időpontom. Szerintetek készülhetek a legrosszabbra? Ugy el vagyok keseredve, abban biztam mára egyforma erős lesz a két csík, de nem😞

2014. dec. 31. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne tesztelgess!!
2014. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogx mindkettő reggeli vizelet és egyforms teszt, annyi hogy ma éjjel sokat jártam pisilni, ez befolyásolhatja a tesztet? Még ebben bízom.
2014. dec. 31. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
tünetek csak a 6ik terhességi hét után jelentkeznek általában.nyugi, minden rendben! majd meglátod!ne idegeskedj mert nem tesz jót
2014. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha sokat pisiltél, örülj, hogy nem lett halványabb, akkor hogy el lennél keseredve! :) Egy ismerősöm járt úgy, (külföldön él) hogy - a terhesség elején járt, talán az 5. héten - orvoshoz mentek, de ott nem álltak szóba vele, csak ha ott produkált pozi tesztet. Persze ezt nem tudták, így ivott is, pisilt is a vizsgálat előtt és totál negatív lett a tesztje, haza is küldték. Na másnap reggel, tömény pisiből tök erőset tesztelt.


Én megfogadtam, hogy a pozitív teszt után nem csinálok több tesztet és hőt sem mérek, így is tettem! Abszolút nem éri meg, csak idegesíted magad vele.


21hkm

2014. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,nagyon bízok magunkban,
2014. dec. 31. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos velem is megtörtént ez múlt hónapban!Nemvárt napján erős pozi teszt,rá 2 napra halvány és 4+ 5 naposan megjött sajnos:(De reméljük nálad nem ezt jelenti,szorítok!
2014. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is alig erősödött...az első egy hét elmaradt menzi után szinte látni sem lehetett..rá két napra is alig.utána párnappal már rendes csík volt de nem a legerősebb...többet nem id csinaltam mert csak idegesítettem magam.de tudtam hogy terhes vagyok:)már 13 hetes vagyok.sztem ne aggódj!!!tudom hogy nehéz nyugodtan ülni és várni de többet nem tehetsz.halvány csík is csík:):)hidd el én is így voltam.
2014. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt novemberben.nem erősödött a teszt és nem is jött ki azonnal a 2.csík,tüneteim voltak de hamar elmúltak,később kiderült h akkor már elhalt a baba 8 hetesen vették észre az uh.on De te még az elején vagy bármi lehet!!!!Bár lassan már mellfeszülést érezned kéne...
2014. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!most nézem h még csak 4hetes lehetsz,akkor még nincsenek tünetek!!!
2014. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jó vége :( Tegnap bementünk az ügyeletre, megállapították, hoogy 4+6 napos vagyok és méhen belüli,de már vérezgettem ott is, de azt mondták nem jelent semmit, és amint hazaértem elkezdtem sokkal jobban ,mint amikor megjön. Holnap kell visszamennem
2015. jan. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!