Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödő terhességi teszt...

Nem erősödő terhességi teszt ugye nem jelent jót?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 4+6 napos terhes. 24.- kén lett egy egyértelmű pozitiv tesztem, 26 picit erősebb és ma pont ugyan olyan, mint 26.kán. Sajnos tüneteim egyáltalán nincsenek és nem is voltak, max egy pici hasszúrka és derékfàjàs. Dokihoz jövőhét pénteken van időpontom. Szerintetek készülhetek a legrosszabbra? Ugy el vagyok keseredve, abban biztam mára egyforma erős lesz a két csík, de nem😞

2014. dec. 31. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom. Mit mondott ma az orvos?
2015. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy kiürült minden magàtól, nem kell további beavatkozás. Fogalmuk sincs, hogy mitől lehet, de rendesek voltak, biztattak hogy a következővel minden rendben lesz, de én azért félek :( Attól félek, hogy ha sikerül ismét teherbe esnem, akkor az öröm érzését az aggódás, félelem fogja felváltani :(
2015. jan. 2. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!