Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó fejfájás a 9. hónapban...

Állandó fejfájás a 9. hónapban normális?

Figyelt kérdés
December 30-ra voltam kiírva szülni, semmi jele, a fejem viszont napok óta fáj, migrénes vagyok, rohamaim is szoktak lenni, amik erős szédüléssel párosulnak, normális ez ennyi idős terhesen? Van esély rá,hogy szülés után elmúlik vagy legalább jobb lesz?

2014. dec. 31. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a terhességhez, inkább az idöjáráshoz. De ha nem érzed jól magad, akkor menj el az orvosodhoz
2014. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, neurológusom is van a migrénre, mert ennek semmi köze a terhességhez, a doki szerint csak annyi,hogy a más állapot ront rajta. Bent akartak tartani de csak megfigyelni, aminek semmi értelme nem lenne, mert már voltam bent emiatt, másnap haza is engedtek. Azt hittem megindítják, de annak semmi indoka nincs,hogy meg kéne.
2014. dec. 31. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár érdemben nem tudok mit mondani, de bízzunk benne, hogy szülés után elmúlik.

Én is hasonlóan vagyok, mint te. Terhesség előtt is nagyon fejfájós, migrénes voltam.

Most 2 hete minden nap fáj már. Ma van az első nap, amikor úgy keltem, hogy nem érzek semmit, bár ettől este folytatódhat sajnos. Gyógyszerrel sem szeretném tömni magam, úgyhogy csak akkor veszek be, ha nagyon muszáj.

Vérnyomás rendben, szóval szerintem is az idő miatt van.

Egyébként a 8. hónapban vagyok.

2014. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vérnyomásom nekem is rendben van. kb 2 hete pont a kórházban volt egy 12 órás migrénes rohamom, ami miatt bent is tartottak,hiába mondtam,hogy már 11 éves korom óta van sznte hetente, (autóbalesetem volt és azóta) akkor vagy 4szer nézték a vérnoymásom és mindig rndben volt.
2014. dec. 31. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj szülés után elmúlik vagyis neked inkább vissza mert azt írtad amúgy is migrénes vagy.

Nekem elejétől a végéig fájt állandóan a fejem, igaz nem migrénesen. De ahogy megszültem másnaptól már nem volt semmi. Most megint terhes vagyok és újból állandóan fáj a fejem, semmi más tünetem bajom nincs csak a fejfájás, már nagyon várom a végét. Nehezen viselem a fejfájást.

2014. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tehresség előtt kezdem el szedni azt a gyógyszert, amit a neurológus írt fel, akkor használt el is múlt vagy 3 hónapig nem volt semmi, de aztán a nőgyógyász azt tanácsolta próbáljam meg nélküle ezért újra előjött, újra elkezdtem szedni de már nem használt, ezért a doki felemelte az adagom, mert a más állapot befolyásolja, nagyobb a testsúlyom stb...
2014. dec. 31. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!