Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok,...

17 hetes terhes vagyok, szinte majdnem minden nap rettenetesen faj a fejem! Terhesseg elott is sokszor fajt de nem ennyire! Sokszor kibirhatatlan a fajdalom! Ez normalis? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok folyadék,sötét szobában pihenés.

Rubophent,panadolt lehet szedni fájdalom csillapításra,de ezt az orvos,védőnő is jobb ha ajánlja.Esetleg hívd fel valamelyiket,mit javasol,ha már elviselhetetlen a fájdalmad.

2014. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg vizet szoktam inni! Napi 4 -5 liter
2014. jan. 3. 17:19
 3/7 anonim válasza:
67%
Elektroszmog is okozhatja. Mobiltelefon vagy rádiós ébresztőóra, egyéb elektronikai eszköz (vagy vezeték) által okozott elektromágneses sugárzás. Vagy vízér, földsugárzás. Lehet, hogy érdemes lenne kiméretni a helyet, ahol laksz.
2014. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolod h telefontol? Az tobbnyire mindig mellettem van
2014. jan. 3. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanebben vagyok, mint te. Szörnyű fefjájás, én most vagyok 22 hetes terhes.

Minden nap kapkodhatnám a fájdalomcsillapítót, de megfogadtam, hogy nagyon óvatosan fogok bánni a gyógyszerekkel. Így is kétszer voltam már beteg, megfázásos, amikor muszáj volt kemikáliához nyúlnom.

Én is próbálok sok vizet inni.

Ha nem eszem édességet és jól táplálkozom, nekem attól mindig jobb, bár nekem inzulinrezisztenciám volt terhesség előtt is.

Szerintem normális a migrén terhesség alatt, főleg annál, aki előtte is hajlamos volt rá.

Kitartást!

2014. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhességi tünet.ennyi az egész. Ha utána olvasol, a 2. trimeszterben erős fejfájásai lehetnek a kismamának a hormonok miatt.Én is nagyon fejfájós voltam mindig is.Nekem is volt,pedig sokat pihentem és rengeteg folyadékot ittam,még is fájt,olyankor amikor már nem bírtam tovább bevettem fél szem algoflexet....aztán egyik napról a másikra elmúlt....nem fog végigkísérni a terhességed alatt ettől ne aggódj,csak a hormonok....
2014. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és panadolt ne nagyon szedj, ha nem muszáj,mert paracetamol tartalmú gyógyszer,ami nem igazán van jó hatással az emberi szervezetere....
2014. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!