Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem, remélem...

Nagyon megijedtem, remélem összefügg a terhességemmel, a hónaljamban találtam egy csomót, ami fáj is! Összefüggne azzal hogy termelődik a tejcsi, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
36. hetes vagyok
2008. aug. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ott is vannak tejmirigyek. Nekünk mondta a védőnő, h előfordulhat. Sztem ne aggódj. Minden jót!
2008. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért mutasd meg dokinak is! Valószínű hogy összefüggésben van a tejmirígyekkel, de biztos ami biztos....

2008. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont azért nyitottam meg ezt az oldalt most, hogy feltegyem ezt a kérdést.

Én is megijjedtem, mert mindkét hónaljamban érzek duzzanatokat. És milyen egy aggódó kismama? Rögtön a legrosszabbra gondol....

Szerintem a terhességgel függ össze, de ha legközelebb megyek dokihoz, tuti, hogy megmutaton neki.

Én még csak a 17. hétnél tartok.

Remélem mindkettőnknél csak a tejmirigyekről van szó!!!

Könnyű szülést kívánok neked!

2008. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtattak, bíztam benne hogy van kapcsolat a terhességemmel, meg hogy másnak is van így.

Valószínű sőtt tuti, de ha jön a védőnő megemlítem neki!

Biztos ami biztos!

Tegnap este már szinte el is temettem magam :((((

2008. aug. 19. 06:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd :) Nekem kb. 18 éves korom óta van a bal hónaljamban egy csomó. Frászt kaptam, mikor észrevettem!! Aztán elküldtek uh-ra, és kiderült hogy tejmirigy. Minden mensi előtt megduzzadt, fájt, azt mondták, ha szülök és szoptatok visszahúzódik. Szültem, szoptattam és fél évig és maradt. Most várom a második Babót, ott van most is, megdagadt jól, fáj is sokszor, de azóta ellenőrizték 3 éve, ugyanúgy tejmirigy, állaga sem változott. Most ha meglesz Babó és szoptatok, utána elmegyek megint uh-ra. Szerintem Te is tedd ezt, Babó születése és szoptatása után uh.! Az sosem árt. Amúgy barátnőm is várandós, ő a vége felé jár és van neki is! Gyakori azt mondják. Szép babavárást neked!Amúgy én meg a kinyíló méhszájam miatt parázok, még csak 20 hetes vagyok. Szóval valami idegesség sajna mindenkinek van, jól jön a megnyugtatás! Remélem én segítettem neked!!
2008. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike aranyos vagy, azóta beszéltem a védőnővel, megnyugtatott, hogy tuti hogy tejmirigy!

mindenkinek köszi

És sok sikert nektek

2008. aug. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!