Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején a gyomorégé...

A terhesség elején a gyomorégés az normális? 5 hetes terhes vagyok és szörnyen szenvedek ettől. Van erre valami módszer, hogyan lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Gratulálok a babához! Próbálj meg inni hideg tejet vagy vizet, elrágcsálni néhány kekszet(háztartási). Kerüld a savas ételeket, italokat, pl. szénsavas, ecetes, paradicsomos dolgok, a gyümölcslé is nagy savat tud csinálni. A Rennie Antacidum sokat segíthet, ezt recept nélkül kapható, kismamák is szedhetik. Egyébként nem csak a terhesség elején van, hanem sajnos végigkíséri a terhességet(legalább is nálam eddig mindíg volt). Üdv. 27 hetes kismama
2008. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot, remélem segít majd. De a picurkáért mindent elviselek! Gratulálok a te picurkádhoz is!!! Jó babavárást!
2008. aug. 19. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos igazat kell adnóm az elöttem válaszolónak. Engem is még mindig kínoz a gyomorégés, föleg ha lefekszem de nekem a Rennie bevált. Kitartás ez ezzel jár.

38 hetes kismami

2008. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háát ha ez ezzel jár akkor gondolom jobb ha hozzászokok. :) De boldogan elviselem, hiszen végre itt van velem a picurka is! Boldog babavárást!
2008. aug. 19. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratula!! Nekem a 10.hét körül elmúlt a gyomorégés! Amúgy tej és keksz volt rá a gyógymódom. Minden jót, üdv 24 hetes kismami
2008. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!