Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásos kismamák ti...

Magas vérnyomásos kismamák ti hogy vészelitek, vészeltétek át a terhességet? Mien gyógyszert szedtek szedtetek? Minden rendben volt van veletek? Mert én is gyógyszert szedek, és babát akarunk, de félek hogy baja lessz, ez miatt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy most mit szedsz, de etrhesség előtt át kell állni egy terhesen is szedhető vérnyomáscsökkentőre, ilyen az isoptin és a dopegyt is.

Én dopegytet szedtem, minden rendben volt!

2010. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is dopegytet szedek és eddig minden rendbe van.Sőt még egy komoly asztmám is van és arra is gyogyszert kell szednem.Ráadásúl most ugy megvagyok fázva hogy félek nehogy valami következménye legyen nnek az erős köhögésnek.Mindig van amin aggodhatunk.


Jó baba várást.28 hkm

2010. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ma fog kiderülni,hogy terhes-e vagyok, nem terveztük, és kicsit aggódom mert én a Nebivolol Plivát szedem,és ha az vagyok nem ártott-e a babának!Szép napot kívánok mindenkinek!
2010. febr. 5. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Artani nem artott, de ha beigazolodik a terhesseg, atallitanak masmilyenre. En is Dopegyt-et szedtem amikor a masodik babamat vartam. Ne aggodj!
2010. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!