Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi táppénzt kapok ha 3...

Mennyi táppénzt kapok ha 3 gyerek után jár az adókedvezmény? 200 bruttóra vagyok bejelentve.

Figyelt kérdés
El akarok menni hétfőtől táppénzre, mert a főnököm elkezdett szemétkedni velem. Ünnepek alatt írt egy levelet, hogy akkor menjek letárazni 17 hetesen a 2 fokos raktárba. Mosdó semmi a közelben, mert olyan a telephelyünk, hogy külön van egy fűtetlen elhagyott raktár, és kocsival kell menni az irodába ami onnan 10 perc. Nem tudok kocsival menni, mert nincs téli gumink, meg egyébként sem akarok kocsikázni oda vissza. Mosdóba kb 20 percenként kell mennem. Eddig semmiért egy rossz szót nem szóltam soha, mindent mindig megcsinálok, de most már ez nekem sok lett. Heti két napot kellene mennem kedden szerdán, többit otthonról dolgozom. Így állapodtunk meg. Nem is jelentett be teljes bérre, de ugye ez is neki jó. Könyörögtem, hogy jelentsem be rendesen a teljes béremre, de persze nem. Most hova mehettem volna máshova? Örültem, hogy van munkám. Ha kiderül még engem is megbüntetnek, persze ez csak neki jó, mert annyival nem adott többet, de hát hülye voltam, hogy nem hagytam ott amikor még nem voltam terhes. Csak tanulok is a munka mellett. Szóval rá voltam szorulva, ezt Ő ki is használta mindig. Két ember munkáját végzem, és nincs szabadságom sem, mert hát elmehetek suliba, azokat a napokat, amikor mellesleg otthonról este megcsináltam mindent kiírta szabiba:) Szóval kezd elegem lenni, de nagyon.
2015. jan. 3. 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!