Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhességet tud...

Mennyi idős terhességet tud megállapítani az orvos kézi vizsgálattal?

Figyelt kérdés

Bocsi,hogy megint kiírom, de hátha így többen tudok segíteni.

5hét 6 napos lennék/mensitől/.Tegnap vizsgált, mert igencsak szúr,görcsöl a hasam,de nem mondta ki a terhességet,mert a méhen nem érezte:((

Valami minimális szín változásról ugyan beszélt, a méhnyak vizsgálatnál, de azt mondta várjunk 1 hetet,inkább addig semmi konkrétumot nem mondd.

Teszt 14 napon délután pozitív,igaz nem az a nagyon sötét, de jól kivehető.Cicim feszül, bimbóim érzékenyek,néha hányinger,vagy undor.

Viszont most is görcsöl:((

Szerintetek?


2010. febr. 5. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet azóta? Erősödött a csík? Mert az sokmindent elárul...

A görcsölés még nem jelent semmit, nagyon sokan görcsölnek az első trimeszterben.

2010. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 4- 5 hetesen mentem el dokihoz, aki manuálisan állapította meg a terhességet.Már ilyenkor vannak elváltozások, megnagyobbodik, felpuhul a méh stb.Nagyon szorítok, hogy ne méhen kívül legyen a baba. Mert sajnos méhen kívülinél is pozitív lesz a teszt, mert a HCG ugyanúgy termelődik. Próbálj megnyugodni, és majd írd meg, hogy mi van Veletek.
2010. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 5 hetes és 6 naposan vizsgálaton.Először kézzel vizsgált meg,és azt mondta érzi is hogy puhább és megnagyobbodott a méh.Utána csinált Uh-t és ott látszott a szikhólyag és a 3 mm-es picikénk.Sztem menj másik dokihoz,ahol van hüvelyi Uh.Én is azért nem mentem az Sztk-ba mert csak hasi van.Biztos minden rendben lesz.
2010. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is 5 hetesen vizsgált kézzel, érezte, hogy nagyobb a méhem, de nem mert kimondani a konkrét terhességet, így elküldött uh-ra.
2010. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!