Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babat varok, de az orvos nem...

Babat varok, de az orvos nem tudta megallapitani hany hetes, ezert vissza kell menjek 2 het mulva. Engem az zavar, hogy neha barnas folyadek jon a mehbol. Ez veszelyt jelent, elveszthetem a babat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon vagy? Hogy-hogy nem tudta megállapítani. Mikor volt meg a mensid utoljára.

Igen, a barnás folyás akár baj is lehet. Erre sem mondott semmit? Milyen orvos ez?

2011. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, Magyarorszagon voltam orvosnal(nem szeretnem kiirni a nevet, de jo orvos, jokat hallottam rola)majus 7 en volt utoljara havi, es azt mondta hogy nem peteereskor foganhatott a baba, es ezer kell visszamenjek 2 het mulva.
2011. júl. 1. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Értem! Bár azért méretből illene valamit mondania!

A barnás folyadékot mondtad neki?

2011. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Na itt valami nagyon gáz az orvossal.

Barnás folyás az sajnos akár vetélés is lehet, arra vár a doki hátha elvetélsz addig, vagy mi a franc.

Bocs, ha durva, de valami itt bűzlik.

2011. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam, es vitamint irt fel(Femibion) amit mar szedek. csak a petezsak latszott az ultrahangon, ami 9mm. Szivhangot nem is probalt merni.
2011. júl. 1. 16:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is akarok a vetelesre gondolni
2011. júl. 1. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy,hogy nem is akarsz rá gondolni! Azonnal keress másik dokit!!

Terhesvitamint vetélésgyanúra? Ilyet még nem hallottam. Magzatmegtartót szoktak ilyenkor!

2011. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát én azonnal a legközelebbi kórházig mennék, kb azonnal, hogy nézzenek rám.

1: hogy megtartsák a babát.

2: ha már a babát nem lehet megmenteni, legalább rajtam segítsenek.


Sajnos vannak ennyire kedves dokik:S

2011. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
A legtöbb embernek a beágyazódás barnás folyással jár, ne ijesztgessétek már.
2011. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. nekem május 12.én volt utoljára mensim, késői peteérés volt, 6+4 naposan viszont látta a doki 0,63 cm magzat, és láttuk a szívét is pulzálni!! Menj másik dokihoz sürgősen. Szerintem a babával nincs gond, de a dokival TUTI hogy baj van...
2011. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!