Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszülnetek igy a babát?

Megszülnetek igy a babát?

Figyelt kérdés
Tudom sokan voltak mar ebbe a helyzetbe es lesznek is, de ossze jöttem nemrégen egy pasival akinek felesége es gyereke van. Teherbe estem tőle. O nem vállalja a gyereket sőt azt mondja h elrontom vele az életem a karrierem. Szüleim es mindenki más a környezetembe támogatna a gyereknevelésben, de mégsem akarom apa nélkül hagyni. Ti mit tennetek a helyembe?

2015. jan. 4. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Védekeztem volna...


Most, hogy már megfogant, megtartanám, mert egy emberi lényről beszélünk, nem dekorációs kellékről, akit akkor teszünk a polcra, ha épp illik a lakásunkba vagy az életünkbe. Szerintem ez már nem választás kérdése. Választani együttlét előtt lehet, hogy akar az illető teherbe esni vagy sem. N31

2015. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
68%
Vállald a tettedért a felelősséget, ha már az apa nem képe rá. hidd el ..ő se ma te karriered félti ...
2015. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy ez a "környezetem támogatna" 98%-ban csak ígéret...sajnos...


Akkor tartsd meg, ha egyedül is képes vagy felnevelni

2015. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit tennék, hogy hány éves vagyok? 22 vagy 35?
2015. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok es most találtam munkát Németországban ami elég jol fizet, de természetesen mindent fel adnék a gyermek miatt! Ami egyedüli zavaró tényező lehet az az apa nélkül nőne fel!
2015. jan. 4. 22:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám. Az apa pedig fizessen gyerektartást. Olyan nincs hogy ő nem vállalja.. Oké, ne nevelje, de gyerektartást fizessen, ha már gyereket tudott csinálni. Apa nélkül nagyon sokan nőnek fel.
2015. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kicsit ugy érzem az en hibám becsaptam ot es en voltam a felelőtlen, kiszakadt a gumi es azt mondtam veszek be esemény utana tablettát de nem vettem!
2015. jan. 4. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy apa nélkül nőne fel.találhatsz még olyan pasit aki vállal a gyerekeddel együtt.de gyes meg csalafi pótlékból nem tudod ellátni.ha kapnál gyedet vagy rá tudod hagyni valakire a babát és eltudsz menni dolgozni az más..de mindenképp nehéz lesz.meked kell tudni hogy a környezeted mennyire megbízható miben tudnsk segíteni.jah és apukának ha nem vállalja is kell gyerektartast fizetni...
2015. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jah és én is apa nélkül nőttem fel.nem volt rám apám kíváncsi így én sem ő rá.Soha nem hianyzott.nem okoltam sosem anyamat hogy nekem mért nincs apám!és így felnőttként sem lett nyoma az apa hiánynak!nem luxusban nőttem fel de inkább nélkülöztem minthogy a szüleim veszekedését hallgassam vagy barmi.és felnőttként is úgy gondolom hogy inkánn nevelném egyedül de boldogságban a gyerekem mint egy rossz kapcsolatban.pedig még csak 23 vagyok de hidd el egy snya tigrossé tud változni ha s gyerekéről van szó es nincs számára lehetetlen!!ha nem vetted be a gyógyszert skkor a szíved mélyén akarod őt.. Vagy mért nem vetted be?
2015. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, biztosan meg kapja majd azt a szeretet amit hiányolna nem

Lesz gond. Egyrészt felelőtlen voltam

Másrészt szívem legmélyen akartam babat, csak nem ebbe a felállásba. Abortuszról szo nincs biztosan megtartom csak kell ido amíg fel emésztem magamba :) köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!

2015. jan. 4. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!