Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megszülnétek a babát, ha...

Ti megszülnétek a babát, ha tudnátok, beteg lesz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom hogy hogy döntenék akkor...:(

De ez attól is függ hogy milyen mértékű a károsodás, mert mondjuk egy down kórost nem szülnék meg, mert avval az ő életét is tönkretenném.

De az is lehet hogy akkor éppen úgy döntenék hogy maradjon, ez egy nagyon nehéz kérdés és nehéz rá a válasz is.

2012. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 porcukormókus ***** válasza:
73%
Nem, de megszakadna a szívem érte.. :(
2012. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez nehéz döntés nagyon :/! Ha nem tartaná meg az illető az sem szégyen. Az vesse az illetőre az utolsó követ aki ezt be tudja vállalni..Tiszteletem neki..De ahhoz nagyon sok minden kell nagyon nagy anyagi háttér legfőképpen. De ha megtartja tönkre is mehet egy család élete és ahogy az első válaszoló írta szegény gyereknek sem a legjobb élet úgy élni :(
2012. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van olyan beteg a családban, akit majd el kell látnom, ha hozzámköltözik (testvér) nem tudnék mellette egy tartósan beteg gyereket felnevelni.
2012. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek nem voltam még ilyen helyzetben. De mikor a barátnőmnek kiderült hogy Down-kóros lesz a babája, gondolkodás nélkül mondtam azt,hogy ne tartsa meg. Ők a párjával szívszakadva az abortusz mellett döntöttek. Később egészséges iker fiaik születtek.
2012. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
én megtartanám, nem lenne szívem elvetetni
2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Én szerintem nem tartanám meg, van egy egészséges 10hós kisfiam és egy beteg gyermek melett nem tudnék annyi figyelmet és törődést biztosítani neki.
2012. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Én igen is megszülném, Down kórós testvérem van, és az nem igaz hogy ilyen élet neki nem jó!

Nem súlyosan beteg, de én ilyen életvidám, kedves, jólelkű embert még nem láttam, és sokkal többet ér ő, így betegen, mint sok egészséges együtt!

2012. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Én gyenge vagyok,így nem vállalnám...
2012. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Mivel van már egy gyerekem, nem.


Az első gyerekemnél több érték is rossz volt, de nála még úgy döntöttünk volna hogy megtartjuk.

2012. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!