Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 mm-es petezsák 4 hetes 6...

10 mm-es petezsák 4 hetes 6 napos terhességnél jónak számít, nem túl nagy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem picit nagynak tűnik. Lehet, hogy előbb volt a peteérésed és "idősebb" a terhességed.

Én 6+2 napon voltam a dokinál és akkor volt 13 mm a petezsák és benne az embrió 6 mm, dobogó szívecskével :-)


14 hetes kismami

2010. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!szerintem nem nagy!Nekem 6 hetesen 18 mm-es volt!19 hetes kismama
2010. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy, nekem pont ilyen volt. Aztán majd alakul. Nekem mostmár teljesen normális méretű. 17 hetes kismami
2010. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5+5 hetesen 8 mm-es petezsák volt, 8+3 hetesen meg ott voltak a 16 és 18 mm-es egypetéjű ikreim. Alig várom a következő uh-t, remélem minden ok lesz velük. A 15 hós lányom már nagyon küldö nekik a puszikat. :-)
2010. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!