Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hét 2 napos terhességnél...

7 hét 2 napos terhességnél 18mm petezsák,7 mm szikhólyg, életjelenség NINCS. El kell hogy vegyék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Nekem is majdnem pont ugyan ekkora a babám (7 hét 1 napos). :)

Én csütörtökön voltam UH-n (6 hét 6 naposan), akkor volt 24mm petezsák, benne 9.1mm embrió. Szikhólyag látható, szívmüködés kimutatható.

2011. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Doki mit mondott? Lehet, hogy vár, hátha magától megtörténik a dolog. :(

Sajnálom!

2011. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

A doki mit mondott? Visszahívott kontroll UH-ra?

2011. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Kedves első! Te végig olvastad a kérdést rendesen?!
2011. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen, végig.

De mivel a kérdező feltette ezt a kérdést, feltételezem az orvos nem mondta mi a teendő.

Ezért mertem feltételezni hátha vissza kell még mennie, mert esetleg kisebb a terhesség és még nem indult be a baba szívműködése...

2011. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A doki szerint minél hamarabb be kell fejezni, mert ezzel a saját életemet kockáztatom, mert kaphatok egy olyan fertőzést amitől soha nem lehet gyermekem, már hétfőre előjegyzett, de nem tudom hogy engedjem-e vagy várjunk
2011. nov. 5. 09:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet, de én még kiharcolnék egy hetet a dokitól. De ez én vagyok és nem vagyok orvos.
2011. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

100% biztos, hogy a ciklusod 14. napja korul volt peteeresed? Mertha esetleg kesobb, akkor meg nem is vagy 7 hetes.

Egyebkent a 18 mm-es petezsak kb 6 hetes terhessegnek felel meg, akkor viszont meg nem 100%, hogy van szivhang. Lehet, hogy egyik nap meg nincs, masik nap mar van...


Most en nem azt mondom, hogy az orvos tevedett, de nekem kicsit gyorsnak tunik ez a tempo.

A masik kerdes: korabban voltal mar uh-n esetleg? Akkor mekkora volt a petezsak? Azota fejlodott? Vagy nem?


Ha nem voltal uh-n es nincs mihez viszonyitani, akkor szerintem 1 het mulva kellene csinalni meg egyet, megnezni, hogy fejlodott-e a petezsak, beindult-e a szivmukodes, ha nem, akkor baj van.

De ha megis?

Nekem a hetfo kicsit korainak tunik, ettol tobbet szoktak varni... A fertozes sem jon am ilyen gyorsan, raadasul az sem kizart, hogy a varakozasi stadiumban a szervezeted beinditja a vetelest, ha megis gond van.

Hat, nem tudom, ha en lennek a helyedben, akkor felkeresnek meg egy orvost inkabb a het elso feleben es kikernek meg egy velemenyt.

Mert ha nem tennem ezt meg, utana egesz eletemben azon gondolkodnek, hogy vajon tenyleg igy volt-e jo.

2011. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltál előtte UH-on?Másik orvoshoz sem tudsz elmenni?
2011. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Megint az első válaszoló vagyok.

Nekem is pont az fordult meg a fejemben, amit a 8. válaszoló részletesen leírt.

Ha előtte még nem voltál UH-n, akkor nem lehet mihez viszonyítani mivel egyáltalán nem biztos, hogy a két menstruáció között félidőben fogant a baba. Azért írtam le, hogy nálam mekkora adatokat mértek, hogy legyen mihez viszonyítani. (De persze az utánam következő kedves hozzászólónak rögtön nekem kellett esnie!!!)

Ha ez volt az első UH, akkor szerintem könnyen lehet, hogy később fogant a pici és még nem indult be a szívműködése.

Én a helyedben mindenképp várnék és csináltatnék még egy UH-t, hogy fejlődött e?!

2011. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!