Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyikőtök hogy dönt/döntött...

Melyikőtök hogy dönt/döntött Integrált teszt elvégzéséről?

Figyelt kérdés
9+2 hetes vagyok, 3éve próbálkozás után. Fél éve Duphaston szedése mellett volt 8hetesen vetélésen. 32 éves vagyok, de mivel nehezen is jött össze, meg vetélésem is volt, aggódom a genetikai miatt. 12. héten beutalóval mennék a II. sz. Női Klinikára UH-ra, 18 héten AFP. Ezek TBvel ingyenesek, de tanácstalan vagyok, hogy ezek mellett elmenjek-e 25-30eFt-ért Integrált tesztre, vagy van esetleg más javaslatotok? Ha integráltra elmegyek, akkor is elmenjek a Kórházba is? És mennyivel előtte kell ilyenkor bejelentkezni? (Meddig érek rá kitalálni?)
2010. febr. 5. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem a kórházi 18. heti afp-m lett rossz, down gyanús, mi akkor döntöttünk a négyes teszt mellett (Bp Istenhegyi génklinika), ott csináltattunk genetikai uh-t is, hál istennek minden rendben volt. Ha a kh-i afp és genetikai rendben lett volna, nem mentünk volna, utólag kiderült, az afp-t elszámolták. A következő babánál automatikusan megyünk az Istenhegyibe,abban bízok, azért persze a kórházit se hagyom ki, te is menj el oda mindenképpen.

2010. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még csak annyit, hogy amikor nekem kiderült az afp eredm. 19 hetes elmúltam, hívtam a klinikát, kétségbe voltunk esve, másnap reggel fogadtak...
2010. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi megcsináltattuk pedig 22 éves vagyok és nem állunk tul jól anyagilag sem..szerintem érdemes..
2010. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En megcsinaltattam, 27 eves vagyok, minden tokeletes ertek volt, erre is szamitottunk, de megis ugy gondolom megerte, igy legalabb ezen nem idegeskedtem
2010. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!