Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van/volt fehérvérsej...

Valakinek van/volt fehérvérsejt a vizeletébe?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok.A laborba kellett vinnem vizeletet hogy megvizsgálják van-e bennem bacilus.

Sajnos a fehérvérsejt pozitív lett és az nem jó.A doki írt rá gyógyszert augmentint.Azt beszedtem,vittem megint vizeletet ma voltam az eredményért és megint pozitív.Nem ment kibelőlem.A védőnő mondta hétfőn együtt felmegyünk a dokihoz.Kicsit aggódok nehogy a babához feljusson a baci.Lehet hogy nem jó gyógyszert írt fel?


2010. febr. 5. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3+-os volt a fehérvérsejt a vizeletben.

Én Zinnat 500 mg-os tablettát kaptam rá. 5 napig 2*1-et kellett szednem és ez után a vizeletem már negatív volt. Kérdezd meg hátha fel ír mást. Az Én nőgyógyászom gyógyszerész is egyben és azt mondta a Zinnat-ot nyugodtan lehet szedni terhesen.

A babámnak sem lett baja tőle.

2010. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mekkora augmentint kaptál? Nekem is pozitív volt a fehérvs, de nekem tutira felfázás miatt. 1 hétig kellett szednem 2000 mg augmentin duo-t, az kivitte a bacikat!

Előtte kaptam másik antibiotikumot, ami csak 500 mg volt 5 napon keresztül., na az pl nem vitte ki a bacikat, így kaptam ilyen erőset.

May te is kapsz másikat, mert a baci veszélyes. A gyógyszer nem. Úgyis penicillin-t írnak fel, az augmentin is az..., az nem árt kismamáknak. De a doki tudja a dolgát, mindenesetre szedd be, hogy kristálytiszta legyen a vizeleted. :)

23 hetes km

2010. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!