Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt már kimutatta...

Terhességi teszt már kimutatta, tünetek vannak, de az orvos mégsem látott terhességre utaló jelet. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha még petezsák sincs,hogy lehet,ha már hányingerem van,hasszúrka,fáradékonyság,ilyesmi? Lehet valami baj,vagy csak korán mentem orvoshoz? 5-6 hetes vagyok.
2015. jan. 6. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

én korán mentem és akkor nem látta. se uh, se kézi vizsgálattal, sőt csináltatott velem este nála a rendelőben terhességi tesztet ami negatív lett. ugyhogy jól kimosolygott.

de azóta már 14 hetes vagyok, és szerencsére minden rendben!


hasonló jókat kívánok neked is:)

2015. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már lassan szívhangnak kell lennie... már kéne látni... adott új időpontot?
2015. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,3 hét múlva. De az olyan sok idő még!
2015. jan. 6. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam 4 hetesen 3 mm-es petezsák volt,

5 hetesen 11 mm-es petezsák,

6 hetesen 17 mm-es petezsák, 5 mm-es embrió.


Érdekes, hogy 5-6 hetesen semmit nem látott.

Nem lehet, hogy 1-2 héttel később fogant?

DPO hányadik napján teszteltél?

2015. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak korán mentél. Amikor + lett a tesztem én is rohantam egyből a dokihoz (6 hetesen) és bár már látta a petezsákot, mondta, h később menjek vissza mert ez még nem számít terhességnek.
2015. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen voltam a dokinál és akkor már volt petezsák, azt már nálad is látni kellene. De ne ijedj meg, ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. Egyébként nálam hüvelyi UH volt, ott jól lehetett látni...hasival még ilyenkor nem minden esetben látható a petezsák vagy a dokidnak egyszerűen régebbi a műszere és nem túl jó képet ad.


Szóval próbáld meg ne végig izgulni az elkövetkező pár hetet, inkább csinálj megint tesztet csak a magad megnyugtatására.

2015. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!