Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mutatja ki a teszt hogy...

Nem mutatja ki a teszt hogy terhes vagyok, de ez miert van?

Figyelt kérdés

12hetes terhes vagyok,a dokim megallapitotta es mar uhn is voltam,minden vizsgalatom meg volt.

De legalabb 10fele tesztet vettem es elvegeztem de mindig negativ.

Miert nem mutat ki semmit??



2014. júl. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy valakinek olyan a szervezete, hogy a veséje nem választja ki a vizeletbe a Hcg hormont, így nem tudja kimutatni a vizelettel működő terhesteszt. Ilyenkor a korai szakaszban csak vérteszttel mutatható ki. Amúgy nem jelent gondot, a terhesség ugyanúgy zajlik. Ha ilyen típus vagy, akkor valószínűleg a további terhességeidet se mutatja majd ki a "bolti" terhesteszt. (Persze ha tervezel :)) Gratulálok, boldog babavárást!
2014. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Margit84 ***** válasza:
A lényeg az hogy az orvos igazolta és minden rendben van :)
2014. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon koszonom a gyors valaszt most megnyugodtam azt hittem hogy velem van baj.

Most megnyugodtam egy kicsit,de akkor semmi baja nem lesz?!

Igen tervezek meg egyet es nagyon koszonom telleg errol meg nem is hallodtam.

Nagyon furcsaltam hogy semmi teszt nem mutatott pozitivat,mindegyik negativ lett.Vettem a patikaban is de az se pedig dragabbnal dragabbakat de sajnos semmi,azt hittem elosszor hogy nem vagyok terhes mert nem mutat ki semmit majd a elmentem a nogyogyaszomhoz es akkor derult ki hogy akkor mar 6hetes voltam :)

Annyira boldog vagyok.

2014. júl. 17. 15:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is 2.valaszolo
2014. júl. 17. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nem értem miért tesztelsz?A terhesség előrehaladtával a HCG hormon szintje csökken, ami alapján a terhességi teszt működik. szerintem ezért.
2014. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mar a terhessegem eleje ota nem mutatja ki semelyik teszt,mindenki azt mondta az elejen hogy de biztos nem vjyok terhes es csak bebeszelem magamnak,mert olyan nincs hogy nem mutatja ki a teszt.

De ereztem hogy ez nem ugyan az a menstruacios keses,hanem terhesseg.

Else hittem hogy ez lehetseges

2014. júl. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!