Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is megijedt, mikor kiderül...

Más is megijedt, mikor kiderült a terhessége, hogy lehet, hogy mégsem kellene a baba? Nem tudom, kétségbe estem, rettegek.

Figyelt kérdés
A párom örül neki,de én nem érzem,hogy itt lenne az ideje. Állandóan veszekszünk,hát még ha itt lenne a baba,akkor mi lenne? Ölnénk egymást?
2015. jan. 6. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem terveztuk, mikor megláttam a pozitív tesztet nagyon megijedtem. Az első gondolatom az volt, hogy most egy jo darabig sehova nem utazunk, innentől fogva már nem csak ketten leszünk. Mi is sokat veszekedtunk( vagyis csak en), de a párom teljesen másképp látta a dolgot es nagyon orult neki. Szerencsere nagyon szeretjük egymást , a veszekedéseim inkabb hisztik. Sajnos 6 hetesen elveteltem, de minket es a kapcsolatunkat az a másfél het, teljesen megváltoztatott es azóta próbálkozunk :). Boldog babavarast
2015. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tok normalis😊

Elmulik az erzes, ezt is meg kell emeszteni, bele fogsz razodni.

Nekunk tervezett baba volt, es megis annyira megdobbentem, hirtelen ramszakadt az eg, h biztos ezt akartam???

Aztan lattuk Uh-on, es akkor mar tudtam orulni 😊

2015. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terveztétek a babát? Mert ha igen akkor én kétszer is ugyan ezt éltem át! Ne aggodj ez csak kezdeti félelem, teljesen normális! El fog múlni csak legyetek egymással türelmesebbek és kicsit toleránsabbak! Nálunk bevált!
2015. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 évig próbálkoztunk a babával,nem jött össze. Aztán beleszerettem valaki másba,és a szakítás után kiderült,hogy terhes vagyok. A másiknak nem kellettem baba nélkül sem,az exem kibékülne,de én már nem szeretem. Bár valami miatt mindig kibékülünk. De most úgy érzem,hogy nagyon nem akarom a babát.
2015. jan. 6. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt tervezve a baba

Sokat veszekedtunk.nem is eltunk egyutt.aztan mielott megtudta volna akarki is hogy terhes vagyok

Megkertek aposomek h.eljek veluk. Hat igy lett.feltem a babatol es h majd nem jovunk ki.a soi kerdes a fejembe..de a legnagyobb hogy mit tegyek. De imadom a gyerekeket.ha kell egy vilaggal megfogok egyedul harcolni de o az enyem!!!! Mar 21hetes vagyok.a baratom is nagyon varja es enis.egy kis hasi fajdalom es ugy zokogok hogy ne legyen semmi baja a babamnak.mar most o lett az eletem. Ha egyedul kellene felnevelnem akkor sincs nala nagyobb boldogsagom

Pedig elejen megtorpantam hogy az eletemet lekoti

De hat a csaladert erdemes elni

Legfokepp a gyerekunke

2015. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az exedtől van a baba, de őt már nem szereted. Akkor így nem is kérdés, hogy nem szabad megtartanod. Nem igazán vagytok boldogok ebben a kapcsolatban, a babátok sem kapná meg a lehetőséget egy kiegyensúlyozott családi életre, nem kell ennek a kis országnak még egy boldogtalan, csupa hátránnyal induló kis emberke, akinek merő küzdelem lenne az élete pici gyermekkorától fogva. Felelőtlenség lenne őt vállalnotok. Tudom, egy pici emberi lény, de csak ezen az oldalon annyi rossz/nehéz sorsú babáról és életekről lehet hallani, hogy jobb lett volna, ha szegények meg sem születnek.
2015. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úristen!!nah akkor engem is ellehet kezdeni oltani.az én fiam egy félrelépésből fogant.mikor a párom megtudta kiborult.DE akarta a gyereket vállalta és a mai napig neveli sajátjaként!!!és a gyereknek semmi hátránya nincs ebből.ő az apja twrhességemtől kezdve.akkor neki sem kellett volna megszületni mert nem az igazi apja neveli??aki nem mellesleg ki be jár a sittről...de egyébként érdekes történet a tied.lehet a baba újra összehoz titeket!!!nagyon rendes aposod van!!!én most várom a 2.babámat tervezett volt de néha még most is elgondolkodok itt volt e az idö. 14 hetes vagyok.én igazából az emberektől félek...hogy lenéznek meg elítélnek mert fiatalon 2 gyerekem van...és hogy a párom is fiatalon lekötötte magát 2 gyerekkel...de ezek a gondolatok jönnek mennek.csak sajnos a mai világban főleg magyarországon sok az elvárás....ha valaki minimálbérrel dolgozik minek gyerek meg ilyenek.
2015. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!