Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek az...

Van itt valaki, akinek az első terhessége missed ab lett, de a második terhességből egészséges baba született?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10 hetes a második babámmal, de eléggé félek, hogy megint megtörténik. Most úgy tűnik minden rendben, fejlődik a babám, de a félsz ott van bennem...
2014. júl. 4. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelen, második terhesség teljesen problémamentes volt, komplikáció nélküli természetes szüléssel. Én is aggódtam az elején.
2014. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 nőből 3 biztosan jelentkezne a kérdésedre. Első babám 8 hetesen megállt a fejlődésben, 12 hetesen vették észre. Semmi tünet nem volt. Második babám 2 hónap múlva jött, makk egészséges, lassan 9 hónapos lesz.
2014. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első terhesség 8 hétig tartott, második 5 hétig (az inkább csak biokémiai terhesség volt), a következő kettő meg bölcsiben illetve a kertben játszik :)
2014. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is beszàllok! Elsőnél felszívódott az embrió..missed ab. Majd belehaltam. Fél év múlva próbàlkoztunk megint..egyből összejött. Rettegtem minden uh előtt...mindig talàlni aggódni valót. Nem mondom,hogy ne tedd..mert felesleges..majd ràjössz ès megnyugszol..ha èrzed ahogy mozog a pocidban. Ja, makk egèszsèges lett a pici làny,most 1,5 èves ès jön a kistesó. Termèszetesen itt is fèltem. Ha egyszer megtörtènt..fèlsz,hogy meging megtörtènhet.

Jó babavàràst.

16hkm

2014. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtátok a történeteiteket! Igen, egyelore minden uh elott megorulok az idegessegtol, de remelem, hogy ezuttal nalam is minden rendben lesz! Köszi Nektek!
2014. júl. 4. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az első terhességem rendben volt, a második lett missed ab. A baba 8-9 hetesen elhalt, 10 hetesen nem volt szívhang. Utána még két problémamentes terhességem volt. Lelkileg nagyon nehéz volt egy boldog várandósság után. A statisztika minimálisan nyugtatott meg: a megfogant terhességek 25-30%-a végződik korai vetéléssel. Nyugodj meg, azzal nem segítesz a babádnak, hogy idegeskedsz. Igaz, én sem voltam nyugodt a missed ab után, rettegve mentem az ultrahangokra. Megértelek.

2014. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van veled és a babáddal? Minden rendben?
2014. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ledves Liaksza! Köszönöm szépen, szerencsére jól vagyunk, betöltöttük a 15. hetet, minden rendben! :) Remélem, hogy így is marad mostmár végig :) Már nem idegeskedek annyira a vizsgálatok előtt...ehhez hozzájárul, hogy eltelt az első 12 hét, plusz vettem magamnak egy szívhanghallgatót, így tudom hallgatni a babát amíg még nem érzem mocorogni :)
2014. aug. 7. 13:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon örülök! Problémamentes terhességet és könnyű szülést kívánok! :)
2014. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mar regi a kerdes...elso terhessegem 5hetesen missed ab lett, a masodikbol egy csodalatos kisfiu szuletett, aki most 15honapos es ma teszteltem egy pozitivat :)
2017. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!