Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig 5cmes uterus afv-ben...

Alig 5cmes uterus afv-ben endorermium 8mmes B. o. ov. Ban 20mmes szabalytalan cysta maradvany. Douglasban szabad folyadek nincs. Ez mit jelent? Nem lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Terhessegi tunetek vannak +szabalytalan menses de a teszt negativat mutat a doki 1honap mulva hivat vissza uh+oc kontrollra

2015. jan. 7. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a 8 mm-es nyálkahártya édeskevés a babához, az 5 cm-es méh is kicsi. A bal petefészkedben viszont van egy 2 centis cisztamaradvány. Kimaradt a mensid? Ha igen, elég valószínű, hogy a ciszta miatt, az tud ilyet csinálni. Ez nem valószínű, hogy terhesség lenne, a kontroll a ciszta miatt kell. Mivel már most is csak maradvány, jó eséllyel eltűnik, mire vissza kell menned.
2015. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem es koszi,es ha eltunik a ciszta teherbeeshetek?
2015. jan. 7. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés a 8 mm. Nekem 4 hetes terhesen 7 mm volt.
2015. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A cista az szerintem a sárgatest ciszta az tartja fenn a terhességet ha fennáll ha nincs terhesség elsorvad a sárgatest.
2015. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor most meg nem lehetek terhes?
2015. jan. 7. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Késik már a mensid?
2015. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Decemberbe jott meg 19en 3napig tartott..utana 4nap utan megcsapott ilyen barnas valami
2015. jan. 7. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az nem sárgatest ciszta, főleg, mivel csak maradvány. Lehet, hogy nem volt tüszőrepedésed, ebből lett egy ciszta, ami már sorvad el. Mivel már most is csak maradvány, nem nagyon kell miatta aggódni, hamar elmúlik. Sajnos tudom, miről beszélek, nekem is volt.

Ha dec 19-én azért lett volna fura a mensid, mert terhes voltál már, azt már látta volna a doki, merthogy az egy közel 7 hetes terhesség lenne. És ennyi idős terhességnél a nyálkahártya se 8 mm már. Szerintem valószínűbb, hogy nem tudott a tüsző megrepedni, és ebből lett egy cisztád, ami viszont elkezdett ürülni azóta. Nem kell ettől megijedni, elég gyakori jelenség, nekem is volt ilyen. Majdnem mindig magától eltűnik 1-2 ciklus alatt, neked már el is kezdett eltűnni.

Egyébként igen, ha eltűnt, és utána rendben van ovud, gond nélkül teherbe eshetsz, nekem is sikerült utána egyből.

2015. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem! koszi szepen!
2015. jan. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!