Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a magzatvíz vizsgálat?

Milyen a magzatvíz vizsgálat?

Figyelt kérdés
Nem a genetikaira gondolok hanem mikor közeledik a kiírás időpontja.Itt sokan szokták íni hogy már nem volt jó a magzatvíz és az miatt indítani vagy császározni kellett.Gondolok itt még arra hogy a baba belekakíl a vízbe,azt hogy veszik észre? Vasárnapra vagyok kiírva.Vannak fájásaim de nem állnak be.

2015. jan. 9. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt h fel kelett fekudnom a nogyogyaszati szekre es alulrol vmit csinaltak. Elegge kellemetlen volt es kicsit fajt is. De h pontosan mit is csinalt nem tudom. :-)
2015. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amnioszkópiának hívják. Akkor csinálják, ha már legalább 1 ujjnyira nyitva vagy, egy vékony fémcsövet helyeznek a méhszájba, és megvilágítják vele a magzatburkot. Nekem elég kellemetlen volt, bár szerintem a doki meg is piszkálta, mert másnap meglett a babám.
2015. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg (ha nem egy barbár az orvos) ezt csak nyitott méhszájon keresztül csinálják. Egy kis fénnyel megvilágítják a magzatburkot, azon keresztül pedig látszik a magzatvíz színe.

[link]

2015. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Fel feküdtem egy nőgyógyászati székre,elöször kézzel megvizsgált,gondolom,a méhszájam állapotára volt kíváncsi. (Azt olvastam,hogy zárt méhszájnál nincs magzatvíz vizsgálat) Aztán molyolt egy fél percig ott lent,kb semmit nem éreztem belőle. Jó kellemetlen volt,de melyik nődokis vizsgálat nem az:) Kacsát be , aztán egy fém cső és megnézik,hogy zavaros e a víz ennyi. Tényleg nem több fél percnél..

Na ami utána jött az nem fél perc volt:D

Reggel 10 kor vizsgálat este 22:08 perckor jöttek a fájások,másnap délután 2kor meg a kicsike leánykám :) Nem tudom,hogy magától vagy a vizsgálattól,de mikor a doki elöször csak a méhszájam állapotát vizsgálta az egy kicsit kellemetlen volt,pedig előtte sosem fájt! (Talán kézzel tágíthatott)?! Hmm már sosem tudom meg.. Mindenesetre valami nagyon megindította a dolgokat...

2015. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!