Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a C2000 méhszáj érték?

Mit jelent a C2000 méhszáj érték?

Figyelt kérdés
33+3 vagyok ma, ezt írta be az orvosom a kiskönyvbe. Lányomnál 39+1-en indítottak, aznap C3000 voltam. Sosem tudom mit jelentenek ezek az értékek.
2015. jan. 9. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Fél másodperc volt mindössze...

2015. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az ítélkezést nem.....
2015. jan. 9. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ebbe te hol láttál itélkezést már ne is haragudj... Örülj neki hogy megkerestem helyetted... Az ember esze megáll
2015. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Picit megrövidült a méhnyak, de még zárva vagy teljesen.
2015. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ha ilyen a stilusod, inkabb nem kellett volna, az en eszem all meg, nem volt kotelezo. Ha nem joszandekbol segitesz, hanem kioktatas keppen, akkor inkabb ne tedd szerintem.


Kedves utolso, koszonom a valaszt!

2015. jan. 9. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Oh értem, akkor én kérek elnézést hogy segítettem.
2015. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Én azt hittem,hogy ez egy olyan oldal,ahol a kismamák/anyukák tapasztalatokat cserélnek egymással.Aki éppen valamiben jártas,az válaszolhat egy olyan kérdésre,amiben a másik személy nem.Nyilván bárki beírhat a keresőbe bármit,ami másodpercek alatt meg is jelenik,de akkor ez az oldal ennyi erővel haszontalan.

És véleményem szerint,aki itt van ezen az oldalon egy kis együttérzést,összefogást vár tőlünk.Így kedves első,bölcsebb lettél volna,ha hallgatsz,vagy csak a linket másolod be !!

De hogy a feltett kérdésre is válaszoljak :

Megrövidült a méhnyak,a külső,középső,belső méhszáj teljesen zárt :)

2015. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!