Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, reménykedhetek még?

Anett1990 kérdése:

Szerintetek, reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Utoljára nov.6.-án volt meg. Dec.1.-én csináltam egy tesztet,ami pozitív lett. Január 5.-án voltam orvosnál, 9mm-es petezsák,benne embrióbal,de nincs szívhang. Az orvos szerint akkor 6hetes voltam. Mondta,hogy jan.11.-én menjek vissza szívhangit nézni. Vártuk a hétfőt,de sajnos jan 8.-án elkezdtem barnázni (csak pár csepp),késöbb már vérezni is. Bementünk a kórházba. Hüvelyi uh-ot néztek, 10mm-es petezsák,élő embrió nem látható,és 9hetesnek számoltak. Kaptam gyógyszert,azt mondták, ha ez nem segít akkor majd kiürül magától,és ne menjek vissza vérzéssel,mert felesleges. Ma reggelre annyira véres voltam,mintha megjött volna. Holnap kell mennem uh.-ra. Szerintetek van még remény?
2015. jan. 11. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de azt kell írjam, hogy inkább készülj a legrosszabbra :(

Sajnálom, mielőbbi felépülést és kisbabát kívánok neked!

(Remélem nincs igazam)

2015. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj. Nagyon sajnálom, és kívánok nektek minél előbb egy egészséges kisbabát!
2015. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos :( Ha így alakult, akkor legalább vérzel, ami jó, hiszen van esély arra, hogy magától kiürül és nem kell műtéttel befejezni. Hamarabb is lehet így próbálkozni megint! Legközelebb sikerül!
2015. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kilenc hetesen nem volt embrió, akkor nem volt embrió, ez elég világos. Sajnálom.
2015. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!