Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesti Kaálisok! Et. Után...

Bea81 kérdése:

Budapesti Kaálisok! Et. Után vagyok 13. napon, még mindig van egy pici barnázás, néha-néha petefészek szurkálások is előfordulnak, a tesztem még mindig negatív! Reménykedhetek még? Vagy mi a teendőm ha esetleg a 14. napon is negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
Beszéljek a kezelőorvosommal?
2014. okt. 14. 10:42
 1/8 LadyLoss ***** válasza:

Ha negatív lesz a 14. napon, de menstruáció nem jelentkezik, akkor hívd fel a Kaálit, ott a nővér meg fogja mondani, hogy be kell e menjél vérvételre, hogy megállapítsák van e terhesség vagy nincs. Ha negatív a teszt, és meg is jön akkor is hívd fel őket, akkor adnak időpontot a dokidhoz, hogy megbeszéljétek a továbbiakat. A pecsételgetésre nem tudok okosat mondani, nekem eddig egyszer sem volt a procedúra során. Amikor sikerült a beültetés akkor már a 7. napon pozitív lett a teszt, amikor nem sikerült, akkor végig teljesen negatív maradt.

Sok sikert!

2014. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia LadyLoss!


Köszönöm szépen, így fogok tenni ahogy mondtad, mindenképpen holnap fel fogom hívni őket attól független hogy mi lesz az eredmény. Reménykedek még azért bennük, meglátjuk mit fognak mondani, és hogy mi lesz az eredmény!! :-) Kicsit azért izgulok :-)

2014. okt. 14. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp beszélj vele. Szerintem elküldenek hcg vérvételre, és ha nem sikerült, akkor abbahagyatják a progeszteron pótlást, akkor meg szokott jönni rendesen.

De drukkolok, hogy sikerüljön.

2014. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp beszélek holnap vele, ha pozitív a teszt, ha negatív, mert ma már egy hangyányi vérzés is megjelent, de még bármi lehet mert két babát kaptam vissza. :-) Majd kiderül mit javasol, akármi lehet a pakliban.
2014. okt. 14. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, teszteltél?
2014. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Igen teszteltem, sajna negatív lett, a hcg-m 2 alatt volt, és a vérzésem is megjelent tegnap, :-( úgyhogy sajna nem jött össze megyünk a következő lombikra majd ha lehet. Mennyi időt kell kihagyni? Mikor lehet menni a következőre? Ki tudja? Előre is köszönöm


Ui: Mindenkinek szurkolok aki babát vár, vagy folyamatban van nekik :-)

2014. okt. 15. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom. :(
2014. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi baj,amikor lehet majd pár hónap után, akkor majd megyünk tovább! :-D
2014. okt. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!