Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mivel mossa a baba holmikat...

Ki mivel mossa a baba holmikat? És ki mikor kezdett el mosni szülés előtt? 27hkm

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Tomi babyvel mosom, lenor vagy coccolino szenzitivvel öblítem. Január végére voltam kiírva és január közelére mindent kimostam és kivasaltam. Mondjuk azóta nem vasalok.
2015. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én április 11re vagyok kiirva de mindenki azt mondja előbb jön meg én is úgyérzem,igazából sokat fáradok már,és úgyterveztem februárba elkezdek mosni mivel nagyzsák kisruha van és álltak már eleget,de márciusba amit eleinte használnék a babára azt újból áttmosnám és kivasalnám.Énis a tomi baby mosóport néztem,öblitőből nemtudom még,coccolinozni szoktunk.Abból csak a sima sensitive lenne jó akkor?
2015. jan. 11. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom h csak a senzitiv jó e, de így vagyok nyugodt h neki minden baba. Olyat is hallottam h ecettel öblít vki.

Igazából én azért csináltam ilyen későn mert decemberbe mi még felújjítottunk. Nyugodtam kimoshatod ha szépen elrakod szekrénybe, letakarod semmi baja sem lesz. Na meg mire kivasalgatja az ember, hát fárasztó volt a sok textilt kivasalni nagy pocakkal. Sztem ha február végére-március elejére kimosod nem is kell újramosni, én nem tenném csak szépen elraknám.

2015. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Háth igen és háth tényleg iszonyat sok ruhát is kaptunk:/:D

igy ugyérzem nekikéne állnom..

2015. jan. 11. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Mosószódával mosok mindent, az újszülött fiamét is azzal mostam.

Első mosásra mosószóda +ecetes öblítés volt, aztán amiket később szedegettem elő, azokat átöblítettem később sensitive öblítővel, mert a mosószódának az a hátránya, hogy a ruhának olyan illata lesz, ahol szárad. Nekem kell mellé az öblítés.

Szülés előtt, amikro megvettem, megkaptam, azonnal kimostam, úgy tettem be a szekrénybe, idegen ruhát nem és a legfontosabbakat, ami legelőször kellhet, átöblítettem a 35. hét körül. 38. hétre született.

2015. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
normál mosogellel es az oblito helyett egy kis ecetet teszek bele. a plussoket jatekokat - ami nem moshato gepbe - ugyanolyan mosogeles-ecetes vizbe kezzel. a plussoket en a melyhutobe is beteszem 1-3 ejszakara neha, megoli az atkakat.
2015. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapra vagyok kiírva és kb 1 hónapja mostam ki a rucikat. Tomy Baby-t (nagyon jó illata van szerintem) + fehér Coccolino öblítőt használtam. Vasalás után pedig kisebb szatyrokba csomagoltam mindent, h jó illata maradjon :)
2015. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Mondjátok már meg miért lettem ennyire lepontozva??? Nem szokott érdekelni de mosz igazán kíváncsi lennék.

2015. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 31 hetes terhes vagyok,de ebben a hónapban még nem mosom ki a ruhákat,csak azt amiben haza lesz hozva mert azt már teszem a kórházi csomagba,már pakolom össze.Biztos ami biztos.Szóval én március 11-re vagyok kiírva,de február elején már kimosom az 56-62-es rucikat :) Szerintem nem fogom végig vinni nagyon úgy érzem,második babám lesz :)

2015. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ja a lényeg kimaradt :P

Tommy Baby mosógéllel fogom kimosni,és a rózsaszín Lenor öblítővel fogom átöblíteni. :)

2015. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!