Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az eselye hogy megmarad...

Mennyi az eselye hogy megmarad a babam?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelott kicsit tul aktiv voltam es egy kicsit vereztem amiigazabol rozsaszin volt..es kicsi volt azota csak fekszek es semmi problemam nincs....sot mikor vereztem akkor is jol ereztem magamat..de neha neha ha mondjuk fozok es sokat kell alnom akkor ilyen szinte alig lathatoan halvany rozsaszin van a wc papiron....Orvoshoz nemtudok menni mert Angliaba elek es itt nem foglalkoznak velem mert csak 6 hetes vagyok...


Szerintetek mennyi az eselyem hogy megmarad a baba?? 8 honapot vartam a tunderemre :(



2015. jan. 11. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy orvosnak latnia kellene hogy honnan ered ez a folyas.nekem 13hetesen volt es mivel elso babam ugy megijedtem h nem erdekel h ejfel volt mentem az ugxeletre. A mehem a baba minden rendbe volt.lehet "fertozes" okozta valadekozas.vagy csak mert verboseg van a szevezetedbe.de tudtommal amig nincs elenk piros verzes addig a babad epp!
2015. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te,holnap leszek hat ketes,bár nekem néha erősebb barnás volt. A dokim azt mondta front van. Ha nem lesz durvább akkor szerdára be vagyok jelentkezve hozzá. Már alig várom. Próbálok pihenni,és nem idegeskedni,pedig pár hónapja ilyen tünetek után elvesztettem a 11 hetes babámat. Nagyon bizakodok,és erős próbálok lenni. Nem egyszerű...
2015. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiába vagy csak 6 hetes foglalkozni kellene ezzel! Ügyeletre esetleg?
2015. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egesznap fekszek.....voltam ugyeleten azt mondtak mennyek az orvosomhoz kedden....mivek keddre kaptam idopontot.... Szerintetek mennyire erdeklem oket?
2015. jan. 11. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én is csak szerdán tudok menni,addig marad az izgulás. Jól vagy kérdező?
2015. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fekves hulyeseg a magzat meg egy centi sincs nincs kapcsolatban a te verkeringeseddel.

a terhesseg elejen gyakori a rozsaszin enyhe verzes nem jelent semmit nem a megeroltetestol van ill elofordulhat szekrekedestol vagy szextol a mehszaj erzekeny verzekeny lesz

Az uh nem mutat meg semmit igy nem segit.

Vard ki szerintem nem lesz gond es konyorgom ne fekedudj ha ababa meg akar maradni akkor akar hegyet is maszhatsz ha nem akkor fekve is elvetelsz

2015. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso igazad van! Beszeltem a vedonovel azt mondta hogy szerinte minden rendbe van el a baba..jovoheten meg megyek magan uh-ra 7 hetes leszek...
2015. jan. 12. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Első körben is szerintem élj úgy mint eddig. Nem azt mondom hogy téglát cipelj de próbálj valahogy nyugodt maradni. Tudom nem könnyű nekem 3 vetélés után a 4 elején ugyanígy vérzett, de a végére minden rendben volt :)


Orvoshoz azért nézz el egy ultrahangra mindenképpen aztán pedig egy jó ideig felejtsd el a neten való okoskodások keresését és a hülye fórumok olvasását. Sajnos nagyon sok az önjelölt tudor ezért sok hülyeséget lehet olvasni neten.

2015. jan. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!