Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismama vagyok 8...

Lombikos kismama vagyok 8 hétben, ikrek voltak az ultrahangon mennyi esélye van hogy mind a kettő babaám megmarad? Ez már sokadik próbálkozásunk volt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok!

Akkor már mindkét babánál van szívhang?

Azt mondják, hogy ha a 8. héten van szívhang, akkor nagy az esély, hogy rendben lesz minden!

Persze 99% csak a 12. hét után lesz.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2011. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet előre tudni! egyik barátnőmnek 3-ból 1 maradt , de ismerek olyat akinek 4-3.. vigyázz nagyon rájuk és magadra,én asszem még a székből se kelnék fel :)
2011. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt senki sem tudja előre megmondani.

Nekem a 7. héten derült ki, hogy ikreket várok, akkor a dokim közölte, hogy a 12. hétig még akár mind a kettő is felszívódhat, tehát addig ne éljük bele magunkat. Nálunk szerencsére mindketten egészségesen fejldótek, ma már 2 évesek!

Szorítok, hogy nálad/nálatok is minden jól alakuljon!

2011. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2011. aug. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!