Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Középidős fájdalomkor mikor...

Középidős fájdalomkor mikor van tüszőrepedés? Utána?

Figyelt kérdés

Nekem a nyák 9. napon jelentkezik először, és még van 9. napon is.


1o. napon kezdődik a középidős fájdalom, puffadás érzés, leüléskor feszit, nyilalgat, majd ez még tart 11. 12. 13. napon is.


A hőm viszont csak 12. napon kezd el felfele menni.


Lh teszt is a 13-14. napon szokott általában a leginkább pozitiv lenni.


kérdésem hogy miért lehet az, hogy olyan hamar jelentkezik a nyák? amikor csak rá a 13. napon, tehát négy nap mulva szabadulhat ki a petesejt?


Fogalmam sincs, hogy ezek alapján mikor érdemes együtt lenni, 9-13. napig. próbálunk persze többet is szexelni, de nem mindig úgy alakul.


Amit észre vettem, hogy a 13. 14. napon nem szokott sikerülni, az már túl későn van.


Most 1o. 11. napon voltunk együtt, kiváncsi leszek.


Normális az, hogy ilyen sokáig van középidős fájdalmam? biztos hogy minden jól működhet bennem?


úgy érzem, sokkal hamarabb indul el nálam ez a folyamat, tehát hamarabb kell együtt lennünk, úgy a 1o. nap körül. olyan mintha mégis pár nappal korábban lenne tüszőrepedésem.



2015. jan. 12. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
első mondat igy helyes: Nekem a nyák 9. napon jelentkezik először, és még van 1o. napon is. 11. napon már szárazabb.
2015. jan. 12. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy a kozep idos fajdalom max egy napig tart, de inkabb csak par orat. A tobbi amint erzel sztem nem az. Nekemossze vissza nyilalgat es feszit, de rossz emesztestol es felfazastol. Valamint persze a nyak az tobb naoig is elojon az olyan es az ovutesztnek hinnek en. Ha pozi az ovuteszt utana 12-24 oraval van a tuszoreoedes. Szoval ha pozi akkor mar mehet az akcio.
2015. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TE aztán ismered a testedet :) Mégis azt gondolom,hogy akkor legyetek együtt amikor mindketten akarjátok. Én is csináltam pár hónapig ezt a megfigyelést és próbáltam úgy igazítani a szerelmeskedést,hogy tuti legyen fogantatás. Persze abban a hónapban sikerült a fogantatás amikor egyáltalán nem számoltam, és foglalkoztam vele.
2015. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
volt pár hónap, amikor leálltam mindennel. semmit se figyeltem. nekünk nem jött be. lelkileg is teljesen lenyugodtam, nem foglalkoztam a gondolattal sem. nem vagyok most se rágörcsölve, csak szeretném érteni hogy mi történik.
2015. jan. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!