Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyire jött be, hogy...

Nektek mennyire jött be, hogy pár nappal peteérés előtt kislány esélyesebb?

Figyelt kérdés

Nyilván azoknak szól a kérdés elsősorban, akik tudják, mikor fogant a babájuk.

13 hetes terhes vagyok, sajna a genetikai UH-n nem tudták megmondani a nemét (inkább nem akartak tippelni). Utoljára 4 nappal peteérés előtt voltunk együtt abban a bizonyos hónapban, sok helyen olvastam, hogy így elég esélyes a kislány. A peteérés napja tuti, mert mértem a hőmet, nem is hittük, hogy esélyes lenne az a ciklus, mert ugye sok idő telt el az utolsó akció és a peteérés között. Nálatok mennyire jött be, hogy napokkal peteérés előtt lány lett a baba?


2015. jan. 12. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2,5-3 nappal előttéből fiunk lett.
2015. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 nappal peteérés előttiből kislányt várok.35hkm
2015. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Szia.

4-5 nappal peteérés előtt voltunk egyűtt és fiam lesz.

Tehát nálunk nem jött be ez a feltevés.

Nekünk egyébként első baba,ezért mindegy is a neme.


23 hkm

2015. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Ovuláció napján voltunk együtt és lányunk lesz :D

Első gyereknél 2 nappal ovu előtt és fiú :D

Nálumk fordítva működik.

2015. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ovuláció napján voltunk együtt mi is és kislányunk lesz.

Amúgy szerintem kamu, mivel a kromoszómák döntenek, nem az, hogy mikor van szex...

2015. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is első baba, persze mindegy a neme, csak kíváncsiak vagyunk, de 3 hét múlva megyünk 4d-re és kiderül. Hát, ahhoz képest, hogy állítólag ilyenkor 70-75% a lány, a válaszokat elnézve, lehet, hogy mégsem annyira biztos ez a módszer :) Örülnék amúgy, ha kislány lenne, én mindig lánynak képzeltem az elsőt, de persze a fiú is tökéletes, lényeg, hogy baja ne legyen :)
2015. jan. 13. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont az előbb tettem fel hasonló kérdést :)

Első sorban gratulálok h sikerült :)

Mi 2-3 nappal voltunk együtt peteérés előtt. Szóval 2 hét múlva tesztelek h sikerült e. Mivel már van egy kislány ezért fiút szeretnénk :) kíváncsi leszek h mi lesz

2015. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na fiú vagy lány érkezik?
2015. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, nálam bejött az elmélet, kislány lesz a baba :) Teljesen egyértelműen meg tudták mondani 16 hetesen is, aztán a 20 hetes genetikán is megerősítették :)
2015. márc. 24. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
3 nappal előtte és fiú lett.
2022. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!