Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi hány csésze kamilla teát...

Napi hány csésze kamilla teát szabad inni terhesen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Minek?

Nem túl jó a beleknek, irritálja a béltraktust.

2015. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Székrekedés és torokgyulladás miatt.
2015. jan. 13. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
nem napi, hanem havi 3, amit szabad, ezt kúraszerűen, tehát 3 egymást követő napon. aztán egy hónapig ne. ez nem terhesen hanem mindig, mindenkinek, se felnőttnek se babának nems zabad többet, mert szárítja a beleket
2015. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na és amúgy melyiket "gyógyítja" szerinted a kamilla, a székrekedést vagy a torokgyuszit? Mert hogy amúgy egyiket se!

Székrekedésre terhesen Laevolac szirup, torokgyulladásra Tantum verde vagy ha meg bírod enni, akkor mézed fokhagyma citrommal, plusz hagymatea.

2015. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mézes*
2015. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukám minden reggel itta terhesen is, mégis makkegészséges volt az emésztőrendszere egész életében.

Mit jelent az, hogy "szárítja a beleket"?

2015. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt én sem értem, az én anyukám is itta terhesen, sőt, a dokija javasolta neki, én is iszogattam eddig néha-néha (34 hetes vagyok), csak nem tudom, hogy mennyit szabad egy nap meginni.
2015. jan. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!