Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hetes mamik hogy vagytok?...

21. hetes mamik hogy vagytok? Mikorra vagytok ki irva? Van olyan aki Debrecenbe fog szulni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem Debrecenben fogok szülni, de azért válaszolok. Én kezdem visszanyerni az energiám, pocak is kezd formálódni már. Igaz pár napja úgy érzem kerülget valami nyavalya. Egyik nap kicsit a torkom kapar, aztán másnap kicsit taknyos vagyok, de küzdök! :)
2015. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En se Debrecenbe fogok de en is 21hetes vagyok :) ma este megyek 4dre es meg tudom ki ilyen ficanka odabent.majus 25re vagyok ki irva.te kedves kerdezo?elso valaszolo nekem is ez a bajom.torok kaparas,natha. De sok narancsot eszek a cvitamin miatt es negrot a torkomra.egyepkent nekem derek fajason kivul semmi panaszom nem volt eddig se. De a derekam nagyon faj mar 11hete kb:/
2015. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jobbulast nektek es boldog baba varast!:)

Egyebkent majus.24re vagyok kiirva:)

2015. jan. 13. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Masodik voltam viszont boldog babavarast.tudod mar a nemet? Egy nap kulonbseg :D
2015. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!:) nem meg nemtudom..de mar bele orulok:D igen igen:D
2015. jan. 13. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is május 24-re vagyok kiírva :)

És a derékfájás nálam is majdnem mindennapos. Főleg nagyobb séták után, és este lefekvéskor érzem.

Én erre a nyavalyára most sok-sok gyümit, mézes teát, aszalt gyömbért igyekszem fogyasztani. Ez utóbbit ajánlom figyelmetekbe, csak kis darabokban lehet rágcsálni (mert elég erős), és szerintem sokat használ egy megfázás során, jó immunerősítő.

2015. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szuper!:)

Gyogyuljatok meg hamar!

2015. jan. 13. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 21 hetes vagyok és Debrecenben fogok szülni. :)

Te hol kedves kérdező? Én május 21-re vagyok kiírva, de nem akkor fog születni, szerintem hamarabb.

Én jól vagyok, csak hamarabb elfáradok, mert van itthon egy 12 kilós 2 éves :)

2015. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes vagyok és elvileg Nyíregyre fogok menni

Bár jobban szerettem volna Debrecenbe menni, mert tegnap hazajöttem a kórházból és nyiregyen a nővérek azt mondták nekem, hogy legyen beteg a babám és történjen vele valami ..

2015. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jaj és április 30ra vagyok kiírva :) de mondtak már május 5-t is
2015. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!