Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. Hetes varandos vagyok,...

40. Hetes varandos vagyok, varakozunk, meg sehol semmi. Tudtok ajanlani valamit ami '' besegiti '' a szules inulasat? Nem akartam kozrejatszani, de mar nagyon varom, es nem szeretnek csaszart.

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha be van fordulva akkor nem hiszem,hogy császár lesz.De egy jó sexet szoktak rá ajánlani ez nálam is be vált.Meg persze a lépcsőzés.De légy türelmes.
2015. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés, szeretkezés a pároddal, hangolódj a babára, beszélj hozzá. Könnyű szülést kívánok.
2015. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de én már 41 hetes múltam és még mindig sehol semmi :D Nekem még jósló fájásaim sincsenek, nyákdugó se ment el, de reménykedek benne, hogy most már hamarosan jönni akar a baba. Császározni indokolatlanul nem hiszem hogy fognak téged, de szülést indíthatják, én ezt szeretném elkerülni.

Én már naponta sétálok és lépcsőzök sokat, eddig nem sok eredménnyel, a meleg fürdő és a fűszeres kaja se használt. Szex után egy kicsit mintha éreztem volna valamit, de végül nem lett belőle semmi. Elvileg valamit használhat, ha sokat simogatod a hasad vagy a mellbimbód, de nálam ezek szintén nem váltak be. Tonikot is mondják (2 liter), azt még nem próbáltam, de nem tudom hogy tudnék ennyit meginni.

Ha hétvégéig nem lesz semmi, akkor lehet bepróbálkozom a babakoktéllal, de ezt jobb orvossal előre megbeszélni.

2015. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Erre én is kívàncsi vagyok :)

Pàr napom van a kiírt dàtumig, de keményedésen kívük semmit nem érzek h közeledne a szülés. Lépcsőzni sajnos kénytelen vagyok (pedig nagyin nem szeretem) mivel a 2.-on lakunk lift nélkül.

Te mikorra vagy kiírva kedves Kérdező?

2015. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves kismamik!

Ha már nem első babátok,akkor tudhatjátok,hogy bármikor beindulhat a szülés.Lehet már 10 perc múlva beindulnak a fájások vagy elfolyik a vizetek.Ha pedig első baba lesz mindegyikőtöknek,akkor is ugyan ez a helyzet.

Nekem a 22. héttől jöttek jóslók teljesen a 39. hétig voltak is.Aztán szülés előtt 4 nappal be kellett feküdnöm a kórházba.Míg bent voltam semmit nem éreztem,minden jóslóm elmúlt,abban a 4 napban nem történt semmi,komolyan azt hittem hogy már meg sem fogok szülni.És úgy fektettek be,hogy már csak babával megyek haza,na mondom szép lesz ha bent feküdhetek vagy 2-3 hétig is :/ Aztán a kiírt napon reggel megvolt az NST,nem lett jó az eredmény,2 óra megfigyelés volt szülőszobán,majd visszaengedtek az osztályra mert minden jó volt még is csak.Ez volt de.Majd du. 3 órakor feküdtem az ágyon,újságot olvastam,és egyszer csak jött egy ,,jósló,,.Na mondom ez csak jósló mindjárt elmúlik mint otthon is azelőtt,és ennyi.Hát nem,mert amikor már egy órája jöttek össze-vissza,akkor már kezdett gyanús lenni.Eljött az este is,de a ,,fájások,, csak nem múltak.Éjszaka 3:40-kor elfolyt a m.víz,5kor befeküdtem szülőszobára,12 órakor burokrepesztés volt és 14:50-kor felsírt a babóm.Úgyhogy én is azt mondtam,hogy nem lesz itt szülés még,és egyszer csak a semmiből jöttek a fájások.Úgyhogy nyugi van,nem kell itt egyből császárra gondolni meg ilyenek.Bármelyik pillanatban beindulhat!! :D

Könnyű és gyors szülést kívánok nektek!! ;)


31+5 hkm

2015. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Elso gyerek, 19.ere vagyok kiirva, ezert hivtak hetfore kotrollba ha addig semmi nem valtozna. Van hogy folyamatosan gorcsolok, van mikor csak ido kozonet, es ugyan ez van a kemenyedessel es feszulessel is. En is kenytelen vagyok lepcsozni, mert 4.-en lakunk, es semmit nem tett eddig :( A parommal mar 3 hete nem voltunk egyutt, mert volt egy vaklarmam ( ez miatt 5 napot korhazvan is toltottem megfigyeles alatt), de nem torten semmi. En attol felek, hogy mar nehogy befeztozzuk, mert mondtak eztis nekem, hogy a vegen mar nem szabad szeretkezni, nehogy nyitott legyen a mehszaly. Na de egy probat meger :) Mar annyira varjuk
2015. jan. 14. 19:27
 7/14 A kérdező kommentje:
A rahangolodas teljes mertekben megvan, minden nap teszek-veszek a szobalyaban, nezegetem az '' orisas '' ruhakat, ma pedig a kisagyaval voltam el es babakocsi vasar :)Szoktam hozza beszelni, meselelek neki fozes kozben, mikor mitt teszek epp :) Olvastam a neten, hogy ajanlott a malna tea is, de meg nem ittam. Eldol mi lesz a heten, lehet raveszem magam es a paromnak is adok egy kis alkalmat a joletre :P :) Sok sikert nektek is :)
2015. jan. 14. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél naívan hittem én is mindenben és kipróbáltam,de semmi sem segített,41+1 voltam,mikor császár lett belőle.
2015. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este es ma reggel elegge eros gorcseim voltak, ami nem tartott sokat. LEdoltem es elmulott. A hatam az nagyon faj, de hat turok. Eloszor en is megemlitettem a dktornomnek, hogy csaszart szeretnek, o bele is ment, es mondta, hogy amikor megyek kontrollba akkor meg beszeljuk, es a kontrollban azt mondta nem szeretne megvagni, mivel volt mar egy mehen kivuli terhessegem, az is mutettel vegzodott, igy probaljuk meg termeszetes uton. Varok, varok, nagyon keszulok mar, de csak gorcsok :( Es azok is rendszertelenek, tegnap feljegyeztem oket, hogy milyen idokozonkent vannak. Vasarnapra vagyok kiirva, addig meg 3 nap. Remelem beindul :(
2015. jan. 15. 12:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! En hetfore vagyok kiirva az elso babammal. Se joslofajas,se derekfajas,es meg a nyakdugom se ment el. Semmi jele a szulesnek... Kitartast nekunk :)
2015. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!