Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki evett terhesen fokhagymát...

Ki evett terhesen fokhagymát immunerősítésre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a 39.héten ettem,mert elfelejtettem,hogy nem lehet. Nem sokat,de semmi baja nem lett a babámnak
2015. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ettem, és eszem is, mértékkel. Szoptatás alatt is nagyon jó, állítólag édesíti az anyatejet. Sokat nem bír a gyomrom, én 1-2 cikket szoktam esténként pirítóssal, nekem így emészthető.
2015. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi, nem lehet fokhagymát enni terhesen? Ez komoly? Miért nem? Még sose hallottam ezt, pedig sok oldalon néztem, hogy mit lehet és mit nem. Más kérdés, hogy én nem eszek, mert nagyon ég tőle a gyomrom, na de nem is lehet???

14 hkm

2015. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én sem tudok róla, hogy nem lehetne, pedig 3 gyereket szültem, és rendszeresen ettem/eszem.
2015. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rengeteg fokhagymát zabáltam (igaz nem immun miatt arra ott a terhesvitamin, nem tudsz annyit megenni hogy elég legyen) nem szabadott volna fokhagymát enni vagy mi? :)
2015. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam enni, mert szeretem, de nem immunerősítésre... Sokmindenről hallottam már, hogy nem szabad, a fokhagymát sosem láttam "tiltólistán"...


23 hkm

2015. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ettem, rendesen, szerintem a fokhagymával minden ok!

sőt, utálom a penészes sajtokat, nem is lehetne, de terhesség alatt mást se kívántam - azt mondta az orvosom, meg volt ennek az oka, egyem csak.

2015. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, èn erről nem hallottam, hpgy nem lehet! :-D Imádom a fokhagymát ès egèszsèges határokon belül, de gyakran eszem ès ettem várandósság alatt is. Szopi alatt is ettem/ eszek. A grapefruit mag cseppre viszont rákèrdeztem a dokimnál ès azt mondta nyugodtan.
2015. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én sose hallottam erről hogy ne lehetne...valaki leirná ugyan miért? :)

Amúgy én ettem,igen,de mikor beteg voltam,akkor mindig f.hagymás piritóst ettem,kb 3-4 gerezdet ráreszeltem,és úgy ettem,2nap múlva semmi bajom nem volt.És még élek,és a lányom is,22.hétbe léptem pont ma ;)

2015. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!