Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Echinaceát (homeos) szedhetek...

Echinaceát (homeos) szedhetek huzamosabb ideig immunerősítésre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan én is szedek egy héten 5 bogyót és egy oscillot , háziorvosom ajánlotta ő homeos orvos is
2012. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, kicsit megnyugodtam.

Előző terhességemnél is szedtem. Egyik héten Engystol napi 2x 1 tabl., másik héten napi 2x 5 golyó Echinacea.

+ heti 1 tubus Oscillo.

Akkor a védőnőm ajánlotta ezt a folyamatos kúrát, ill. egy papírra volt leírva, amit egy homeos doki írt.


Nemrég viszont itt olvastam, hogy állítólag méhösszehúzó hatása van, ami ilyenkor ugyebár nem túl jó. Vagy ez hülyeség lenne?

Szeretném most is szedni, csak előbb tutira akartam menni. Akkor Te is szeded rendszeresen?

2012. dec. 21. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
szia ,igen szedem de csak heti 5 golyó és egy oscillot nekem így ajánlotta a doki ,vagy naponta 5 golyó egy hétig és egy hét szünet de kényelmesebb hetente csak 1x mindkettőt .
2012. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2012. dec. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!