Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaruha vásárlás: méretenként...

Babaruha vásárlás: méretenként hány db rugit vesztek kb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát ezzel én is bajba voltam, de neten elég sok mindent találtam meg az ismerősök is segítettek. Nekem azt javasolták, hogy 4-6 db azért kelleni fog, annál kevesebbet nem érdemes venni. Becsatolok neked egy oldalt itt elég jól összeszedtek mindent, a kórházi csomagtól a babakelengyéig. Nekem ez is segített.

[link]

Remélem neked is fog. Boldog babavárást. 29+2 hetes km

2010. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 25 hós.Én az elejétől úgy számoltam,hogy mindenből legyen 1 hétre való.Ha kap ruhát méretváltáskor és nincs belőle meg a heti adag veszek hozzá annyit,hogy legalább 6-7 db legyen.
2010. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En is szinten ugy csinaltam mint a 9:45-os es bevallt. Egy hetre valot vettem, igy kenyelmesen tudtam mosni ha kellett vagy neha egy kis baleset elofordult. Egyedul amibol csak 5 darabot vettem az az ujszulott rugi volt mert azt csak 4,5kg-ig jo inkabb vettem 0-3 honapos korig 7db-ot, utanna 3-6 honapos koraig 7 db-ot stb. Persze mi is orokoltunk par ruhadarabot igy en is csak hozzavettem ami meg hianyzott.
2010. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kor függő, most, hogy már csak alszik benne, kevesebbet, olyan 2x3 darabot csomagban. Amig pici volt, 9 darab volt neki (3x3-as csomag).
2010. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!