Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen nem érzem magam...

13 hetesen nem érzem magam terhesnek, ezért már minden hülyeséget összeálmodok. Volt ezzel így már más is?

Figyelt kérdés

A tünetek már eltűntek, a baba meg még nem mozog, és egyáltalán nem érzem magam terhesnek. Ettől már tiszta bolond vagyok. Este alvás előtt mindig hanyatt fekszem, és a hasamra teszem a kezem, és koncentrálok, hátha érzem a pici mozgását, majd egy kis idő után szomorúan tudomásul veszem, hogy nem érzek semmit, és elalszok. De tegnap már azt álmodtam, hogy kiderült, hogy már nem is vagyok terhes, most meg azt, hogy elvetéltem. :( amúgy az előzmények :van egy 6éves lányunk, két éve volt egy 16 hetes vetélésem heamatóma miatt, nyáron pedig egy missed üres petezsákot miatt. Ezt a drágát pedig már annyira szeretnénk, hogy azt el se lehet mondani

Veletek volt ilyen abban az időben, mikor tünetek már nem voltak, de a pici még nem mozgott?


2015. jan. 17. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Ugyan ezt éreztem én is..11. Héttől elmúltak a tünetek, és állandóan képzelődtem, pedig minden rendben.Most 19 hetes vagyok, néha még most is elkalandozok negatív irányba, de megrázom magam, és nem hagyom hogy beárnyékolja az örömünket az hogy túl jól vagyok.Még én sem érzem a mozgást..:-(.Egy valamit higgy el..A baba jelzi ha baj van..Görccsel, vérzéssel..Ne aggódj, és próbálj kevés internetet olvasni.Boldog babavárást kívánok.
2015. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mig nem éreztem mozogni,gyakran álmodtam hülyeséget.

Pl.: ultrahangon láttam hogy egy kis patkány van a hasamba. Ébretés után kellett vagy 10-perc hogy rájöjjek hogy lehetetlen. :)

2015. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Akkor talán mégsem jelent bajt.
2015. jan. 17. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam.Volt 2 spontán vetélésem.Most egészséges a terhességem,de amíg nem mozgott én is összeálmodtam mindent.Mindig beparáztattam magam a nettel,és mindig megfogadtam,hogy nem olvasok többet,persze nem tudtam megállni. :)
2015. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És te is álmodtál olyant, hogy elvetéltél? Nekem ezek után az álmok után mindig bele telik egy kis időbe, hogy felfogjam, hogy még szerencsére terhes vagyok, de aztán az egész napom el van cseszve, mert egy feszültségbe vagyok miatta egész nap.
2015. jan. 17. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer.Meg koraszülésről is álmodtam.Azt olvastam a kismama könyvemben,hogy ezek az álmok teljesen normálisak,a baba generálja bennünk.
2015. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12+4 vagyok, és pár napja jött nekem ez a bolondság,hogy nem érzem magam terhesnek. Jól vagyok, 9. héttől kapok hormonpótlót vérezgetës miatt, az is elmúlt, minden ok, csak, ahogy leírtad:tünetek már nincsenek, mozgást még nem érzem. Uh is rëgen volt (29-én), az egy időre megnyugtat. Szerdän megyünk a genetikaira, addig próbálok nem aggódni. Kitartás!!

2015. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj neg kérdező, én pontosan így voltam kb ennyi idős tethesen mint te. Meg kérdést is írtam ki itt gyakorin. Az orvosomat azzal fárasztottam hogy "nem érzem hogy terhes vagyok". Ha mozog a baba, 16. Héttől fogod majd érezni a mozgasokat. Utána meg azért írsz ki kérdést hogy egy nap nem mozgott, mi van? :) majd gondolj vissza erre amit írtam. ;) szóval ne parázz nincs semmi baj. Az aggódásnak sose lesz vége, ez az anyukák sorsa. minden korszakban van valami aggódnivaló.
2015. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!