Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összehúzódás jellegű fájdalom...

Összehúzódás jellegű fájdalom normális 13 hetesen?

Figyelt kérdés
Egy hete kb egy órán keresztül erős összehúzódik-elernyed típusú fájdalmat éreztem, lefeküdtem és fél percen belül elmúlt. Nem tulajdonítottam ezért nagy jelentőséget neki, de most kicsit megijedtem, mert egy fórumon azt olvastam, hogy ez rossz jel lehet. Ha baj lenne, akkor gondolom az elmúlt hétben egyéb tüneteket is produkáltam volna? Valakivel történt már hasonló?

2015. jan. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb egy hete volt,nagyon fáj. Meg is ilyedtem,mert előzőleg elvetéltem. Szerdán voltam uh-n,minden rendben volt. Azt mondta a doki hogy a front miatt...ha idegeskedsz,kérdezd meg az orvosod. De szerintem nincs baj,én is nagyon berezeltem.
2015. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* fá

jt bocsánat. Természetesen azóta nem volt.

2015. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaj, köszi. nagyon megnyugtattál most.

Gondolom nem múlt volna el a fájdalom, ha valami baj lett volna.

Örülök, hogy Veled minden ok!:-)

2015. jan. 17. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:

A fájdalom erősségén sok minden múlik! Ha egy menzis görcs jellegű, akkor az még belefér, szedj magnéziumot és pihenj! Ha viszont úgy érzed, hogy nagyon erős, akkor mindenképpen nézesd meg magad. Én sajnos az első babám elvesztettem. De nekem egy nagyon erős görcsöm volt, szinte összerántott, pedig semmi különöset nem csináltam, feküdtem, tévét néztem. Másnap mentem dokihoz, de nem az enyém rendelt, hanem helyettesítették, egy doktornő(!), aki azt mondta nincs semmi baj, mivel nem vérzek (abszolút, még egy vércseppem sem volt), szedjek magnéziumot, pihenjek és annyi. Meg sem vizsgált. 2 nap múlva uh-on derült ki, hogy elhalt a magzatom. :( Kb. 9 hetes voltam... Következő terhességeimnél minden kisebb görcs után halálfélelemmel mentem uh-ra, de szerencsére két egészséges gyermekem van azóta! :)

Szóval az önmagában nem igaz, hogy a görcsön kívül is másnak is kell lenni, ha baj van. Ha csak furán húzódik, görcsölget, akkor az azért van, mert húzódik, feszül a méhed, kezd minden átrendeződni, hogy hely legyen a kisbabádnak! :)


Boldog babavárást és jó egészséget kívánok!!! :)

2015. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!